Wkręcioł 17

Zapraszamy do kolejnego spotkania na antenie Radia Asymetria we Wkręciole z Sezonem i jego gościem - Robertem z Płocka. Dzisiaj sylwetka człowieka, który realizuje się w swoim hobby, o ktorym marzył od zawsze, czyli grze na pianinie. Pozancie tajemnice sprawnych palców, czy Robert odkrył punkt G i czy potwierdza to jego małżonka. Serdecznie zapraszamy, ciekawa rozmowa zilustrowana wielkimi znanymi przebojami eurodisco na specjalne życzenie gościa audycji. 

Audycja literacko-muzyczna SLAVOLA 5

Zapraszamy na kolejną NIEOCZYWISTĄ odsłonę spotkania muzyczno - literazckiego ze Slavola. Tym razem w dymie z grilla u Sezona wybrzmią nuty objazdowego tworu muzycznego obwoźnego radia SIL, które powstało w artystycznych zakamarkach duszy naszego redakcyjnego kolegi Sławka.

A wiec co nas czeka w programie ... muzyka zgoła inna niż dotąt, komentarz inny niż zawsze, poezja przemycona w sposób zaskakujący ... I jak zawszy by Was zaintrygować, podpowiadamy, że to co usłyszycie, tgo odusłyszec się nie ... a tylko będzie trzeba słuchać pod wewnętrznym przy,usem i wewaniem przez 7 dni tygodnia, 24 godziny na dobę ... bo takie jest własnie nasze radio i .... artystycznie niepokorne audycje Slavola. Zapraszamy.

Discotex - jeszcze lato 22


Na stronę wjechał nowy mix Discotex # 22 Jeszcze lato ..... na bardzo taneczne zakończenie lata, które powoli ale nieuchronne się zbliża zaprasza DJ Sezon, a w muzycznej pigule stare hity w nowych odsłonach, każdy miłośnik muzy tanecznej znajdzie tu dla siebie coś co na pewno zadowoli najbardziej wybredne gusta muzyczne .... i wyzwoli energię do imprezowania na maxa .... zapraszamy

 

Wkręcioł 16

I nadeszła pora na niecenzurowany pobyt Sezona i Galla w oparach absurdu 😊

Kolejny WKRĘCIOŁ 16 … a nie … 15 i trzy czwarte

 

Konkretnie nieprzewidywalny … a więc już na samym początku dowiecie się do czego służyć może soczek z pipki, dlaczego Edyta Górniak jest w pęku Galla, czy można pić wodę zniewoloną w butelkach, dlaczego złote algi spotkasz w Kościele i na dnie Odry, a na koniec, który napletek Jezusa jest naprawdę święty, a który można pocierać by świętości doznać … a to wszystko okrasimy i wabić Was będziemy dobrą muzyką.

W momencie, kiedy poruszyliśmy temat klocków lego pływających w trzaskowiance czyli Wiśle zostaliśmy nagle spłukani do głębokiego szamba, stąd głosy Galla i Sezona ledwo co przebijają się echem podszyte, a dodatkowo w opuszczeniu tej kloaki utrudniały im śnięte ryby z Odry oraz wszędobylska burza, która waliła piorunami jak szalona w trakcie nagrywania audycji ….

Podpowiadamy aby nie regulować wtedy odbiorników, tak ma być, taki był zamysł twórców tego absurdalnego spotkania dwóch takich, co w pępku grzebali 😊

Tak więc w oparach absurdu znajdziecie wszystko, co powinno Wam zapewnić dobrą zabawę i wkręcić w humor godny piątku, piątunia, piąteczku …. Nawet nie wiecie jak trzeba było się technicznie starać, by udźwiękowić tę kloakę otaczającego nas piświata …

ZAPRASZAMY. SEZON & GALL

Activ Rock Show - Znowu lato 26

Kolejne wydanie Activ Rock Show kultywuje wakacyjną formę audycji. Tym razem całe spotkanie poświęcone jest nadchodzącemu wydarzeniu muzycznemu w mieście Płock -  3 września w Amfiteatrze odbędzie się kolejny koncert rockowy Summer Fall Festival.

W audycji garść informacji o artystach, którzy pojawią się na deskach płockiego Amfiteatru oraz muzyczne wizytówki tychże wykonawców.

Na kolejny odcinek Active Rock Show zapraszamy w imieniu Sezona. Jest ogień, który powinien Was pogonić w kierunku nabycia biletów na to zapawiadające się na konkretne pierdolnięcie muzyczne.

Audycja literacko-muzyczna SLAVOLA 4

Zapraszamy na kolejne spotkanie z nieoczywistym połączeniem niezwykle pięknej poezji Slavola z utworami muzycznymi Janusza Laskowskiego. To jest bardzo dobra droga do tego, by przytulić swoją ukochaną w blasku księżyca, razem zasłuchać się w poetycznych porównaniach i kompozycjach miłosnych Sławomira Laskowskiego. Takie połączenie tylko w Radiu Asymetria, zmontowane i skomponowane według pomysłu samego autora poetycznych uniesień. Dajcie ponieść się tej jakże eksperymentalnej fali.

Discotex - znowu lato 21

Lato w pełni, a więc pora najwyższa oddać do Waszych rąk letnie wydanie Discotex - a oddajemy Wam kąkretną petardę muzyczną, byście szaleli do woli. Ponad 120 minut najnowszych remiksów znanych hitów, w całkiem nowej odświeżonej wersji, w których się zakochacie. A seta zlepił dla Was nasz redakcyjny dyżurny Dee Jay Sezon. I chwała mu za to, bo teraz można już szaleć bez zastanawiania się nad przygotowaniem playlisty :-) 

Wkręcioł 15

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą wakacyjną wydanie audycji Wkręcioł. W 15-tym spotkaniu gościem Sezona jest Andrzej Łukasiak, organizator zlotów sympatyków pojazdów militarnych i grup rekonstrukcyjnych.

Razem z nim poopowiadamy kto to jest militarysta, dowicie się dlaczego piasek trzeba było grabić, skąd wogóle pomysl na takie hobby czy jak to łatwo i przyjemnie jest zorganizować taki zlot. Ponadto zaprosimy na II Cud Nad Wisłą ale obiecujemy, że nikogo nie będziemy uzdrawiać. A wszystko to okraszone jak zawsze bardzo dobrą muzyką. 

Jeśli temat Was zainteresuje i postanowice wkręcić się w bycie militarystą o szczegóły możecie pytać tutaj

Andrzej Łukasiak | Facebook

Cud nad Wisłą | Facebook

Discotex 20

9 lipca 2022 w Brochocinie odbył się letni piknik pod nazwą Dzień Sąsiada zorganizowany przez KGW Eko - Gosposie w Brochocinie. Prezentujemy częściowy zapis ścieżki muzycznej, przy której bawili się uczetnicy pikniku. A muzycznie przygrywał im DJ Sezon, oczywiście pod patronatem medialnym Radia Asymetria

Wkręcioł 14

W najnowszym, 14 spotkaniu we Wkręciole Sezon razem ze swoim i Waszym gościem Kostkiem trafiają do pokoju bez klamek i obitego miękkimi poduchami ... mówiąc wprost do psychiatryka.

A w audycji między innymi: dotykanie węża w męskiej łazience, ludzie listy piszą, śliwka w czekoladzie na osiemnastkę, jaszczury wśród nas, bioroboty, siekierś go i nie tylko. A wśród zacnych pensjonariuszy znajdą się nie tylko osadzeni ... ale też artyści, politycy i kolorowe kredki :-) 

Audycja literacko-muzyczna SLAVOLA 3

Zapraszamy na trzecią odsłonę audycji literacko-muzycznej, którą przygotował dla Was Słavola. Tym razem coś nieoczywistego muzycznie, wiersze i poezja ukryta wśród muzyki nie do końca oczywistej w towarzystwie poetyckich uniesień ... wariacja DJ Slavola poprzecinana w sposób oryginalny i kontrastowy wierszami ... taki wyraz ekspresji, eksperymentu literacko-muzycznego, podczas którego Slavola wyraża swoje muzyczne zadowolenie okraszając dźwieki disco i nie tylko strofami poetyckimi. Ten eksperyment może się podobać, albo i nie .... musicie sami to ocenić. Wszystkie niedociągnięcia i uchybienia techniczne są z góry zamierzone i wskazane jako wyraz ekspresji twórczej naszego redakcyjnego kolegi. Zapraszamy i uprzedzamy... co usłyszycie już nie da się odusłyszeć :-) 

Pasjonaci 1

"Pasjonaci" to nowy cykl audycji w Radiu Asymetria w którym to bedziemy wam przedstawiać ciekawych ludzi i ich jeszcze ciekawsze pasje. W pierwszej części cyklu naszym gościem jest Karolina "Karo" Wiśniewska znana także jako "Cierpka Wiśnia". Autorka dwóch podcastów "O książkach. Bez tytułu." oraz " Kartkując mikrofon".

Wkręcioł 13

13  Wkręcioł już jest dostępny ... a w nim ... zbieramy chrust, chodzimy bez majtek, plączemy kutasy, przeklinamy po katolicku i rejestrujemy ciążę :-) Takich nas dwóch jak trzech to nigdzie więcej nie znajdziecie ... a na całkowicie pozbawioną cenzury audycję zapraszają: Sezon & Gall i okazjonalnie Slavola .... a i podpowiadamy ... koniecznie słuchajcie do końca, bo tam czeka na Was uchylony rąbek tajemnicy nagrywania tej właśnie audycji :-) 

Activ Rock Show 25

I wpadły srebrniki na tacę ... po długim czasie ... a na tacy podajemy 25 spotkanie w Activ Rock Show w Asymetrii. Dziś tylko dania smaczne, wyborne i bardzo oryginalne :-) Trafi się tu także coś dla dorosłych ...ale o tym cichosza ...  Tak więc wraz z dzisiejszym Activem w Waszych domach zagoszczą - Rammstain (album Zeit); Lej Mi Pół (album Wędrowny Druciarz); EPIC (album Starlight); BLENDERS (album Kaszebe reedycja); Red Hot Chili Peppers ( album Unlimited Love) oraz Witek Muzyk Ulicy (album Gram dla Siebie).  A rozpoczniemy od wręczenia Czarnych Kwiatów --- a na to wszystko zaprasza Sezon. 

Discotex 19

Disco, dance, techno .... te bity znacie przecież na pewno wszyscy ale ... no właśnie pojawia się wielkie ALEEEEEEE .... bo nie w tych wersjach. A takie wersje tylko u nas w kolejnym DISCOTEX czyli muzyce bez zatrzymania w Radiu Asymetria. Pobierajcie, zapodajcie, balujcie i  ZRÓÓÓÓÓÓÓBCIE GŁOŚŚŚŚŚNIEJ :-) Zero gadania tylko granie bez cienia mówienia.  A na weekendowe szaleństwa przy kolejnym secie zaprasza DJ Sezon.

Wkręcioł - Ostatnia CZWÓRKA z przodu u Sezona 12

Zapraszamy na wydnie specjalne Wkręcioła. A wszystko przez to, że u Sezona czyli pomysłodawcy i człowieka,który urodził Wkręcioła w tym roku, wlaśnie dziś ostatnia czwórka z przodu.

A o co chodzi dowiecie się właśnie z audycji, w której między innymi: dlaczego Sezon biega o poranku w nocniku na głowie pod blokiem, o co chodzi z tym mieczem świetlnym i po co Sezonowa czyli jego żona maluje mu jajka. Odkryjecie też tajemnicę Sezona, co skrywa pod łóżkiem, co Sezon ma w spodniach, dlaczego Sezon nie prowadzi aut, oraz dużo więcej, więcej i więcej tajemnic naszego redakcyjnego kolegi. Pytania wyrzeźbił, przygotowal i okarsił pieprznym komentarzem Gall Anonim, który zaprasza do wysłuchania tej audycji całkowicie spod czapy. 

Będzie wesoło, pikantnie, czasami niegrzecznie i nieprzewidywalnie. A to wszytko zilustrowane ciekawym muzycznie tłem muzycznym .... słuchajcie koniecznie do końca, bo tam ....... 

Wkręcioł 11

Właśnie wjechał kolejny w klimatach majówkowych Wkręcioł ... tym razem za mikrofonem Gall Anonim i Sezon. Będzie o stopach procentowych ... ale i nie tylko, będzie o gazie... ale nie tylko rosyjskim, będzie o misce ryżu ... ale nie tylko bo i garku kaszy na granicy polsko-białoruskiej, będzie też o szykującym się strajku w zakładzie utylizacji staruszków ... ale nie tylko, bo wśród niewybrednych komentarzy pojawią się jaja jak to bywa we Wkręciole, tym razm będą to jaja Grodzkiej ... A to wszystko oprawione w smaczną i przyjemną dla ucha otoczkę muzyki, która też czasami Was zaskoczy swoją nieoczywistością .. to i jeszcze więcej. Brać, słuchać, polecać i spożywać z popitą albo i bez.

Discotex 18

Weekendowe szaleństwa najlepsze przy dobrej muzyce a jeśli MUZYKA TO TYLKO BEZ ZATRZYMANIA czyli Discotex :-) Zapraszam na 18-stą odsłonę muzycznych hitów, jeden po drugim, bez reklam, gadania i w imprezie przeszkadzania. Sezon.

Wkręcioł 10

Dziesiąte wydanie Wkręcioła nie mogło przejść bez echa ... więc gościem specjalnym jest Robert DJ OMEN Gosiak, zdobywca osiemnastu tytułów: między innymi - GEMINI DJ CUP 1999 - 1 m-ce ,premiowane wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Londynie, gdzie zajął 7 m-ce oraz Mistrzostwa Europy Berlin 2001- 3-vice Mistrz starego kontynentu , w tym vice Mistrz Polski Dee Jay-ów. Dziś w audycji zdradzi nam kulisy powstawania setów, jak został DJ - em, porozmawiamy o tym przy jakiej muzie bawią się teraz ludzie oraz co trzeba robić by zadowolić najbardziej wybrednych słuchaczy i klubowiczów. Będzie też zaproszenie na otwarcie sezonu w Arenie Mielno czy imprezy w Angels Club ... A to wszystko okraszone muzą Omena wraz z Popkiem i Motion prosto z ich krążka "Psychicznie nie do końca normalni". I wiele wiele więcej ...

 

Discotex 17

W ferworze przygotowań do majowych imprez oddajemy do Waszych rąk kolejną odsłonę muzyki bez zatrzymania czyli Discotex. Coś pod nóżkę, i do tańca i do różańca. Bierzcie, bierzcie, bo gwarantujemy 100% dobrej zabawy i muzykę, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. Piątek, piąteczek, piątunio ... i wszystko gra :-)

Wkręcioł - ALE JAJA 9

Gorący, cieplutki, seksualnie niepoprawny politycznie Wkręcioł z podtekstem ALE JAJA już jest …

Malowanie jaj, cmyranie po nóżce kibitek witką z gałązki, niepoprawny komentarz , tapczan jako przyrząd do wykorzystywania energii jądrowej, wsad po jaja, i nie tylko … czyli malowanie jaj, święcenie jaj, niegrzeczny śmigus dyngus … to wszystko okraszone muzyką nieprzewidywalną, dla dorosłych z tekstami niepokornymi …. 

Wkręcioł 8

Mimik i Sezon idą na wojnę czyli Wkręcioł niepokorny, z dużą dawką czarnego humoru, okraszonego muzyczną bombą … Dezerter, Big Cyc, Enter, Lej Mi Pół, Kult, zakazane piosenki Maciejowej Kapeli czy Pandemicznej Spółdzielni Artystów i Rzemielśników, ballady o Putinie … a wszystko to całkowicie bez cenzury i bez ogłady. Bo jak wojna to wojna … na słowa, na muzykę, na żarty sytuacyjne… nie tylko o Rosji, Putinie ale i z metra ciętym przywódcy czy sławnym już na całym świecie friend in dick 😊

Activ Rock Show 24

Kolejna odsłona nowości muzyki rock, metal i trash metalu już jest dostępna. Activ Rock Show zaprasza do częstowania się nowymi wojennymi opowieściami Sabatonu, Hammerfall przywali w Was młotem Thora, odkryjcie Stereophonic i wreszcie nowa płyta długo wyczekwianego powrotu Tears For Fears.

A na koniec coś po niemiecku czyli nowość od Rammstein

Discotex 16

Kolejna paka muzyki bez zatrzymania czyli DISCOTEX w swojej najczystszej dyskotekowej i tanecznej postaci, ale też z nieoczywistymi niespodziankami ... odnajdziecie tu najnowszy utwór grupy Scorpions czy przeremiksowane AC/DC ... zapraszamy ... na ponad 80 minut muzycznej odtrutki

Wkręcioł 7

Właśnie wjechał do radia podcast w wydaniu nietuzinkowym. Gościem specjalnym w Wkręciole Ryszard Wolbach ... nie Babsztyl, nie Harlem ... ale dwa w jednym :-) odslaniamy tajemnice Ryśka a w tle muzyczna podróż do sentymentalnych wspomnień ale i muzyczna premiera. Zapraszamy.

Activ Rock Show 23

W tym jakże niespokojnym czasie oddajemy Wam kolejny podcast Activ Rock Show, bo ponoć muzyka łagodzi obyczaje. My na pewno dodatkowo damy czadu; nowości wydawnicze: Rock'n'droll rebels; Lordi, Davis Bowie, Midnight Oil, Omega i petarda audycji czyli najnowszy album grupy Scorpions. A na te wszystkie cudzesy zapraszamy razem z Nocnym Kochankiem, będąc solidarni  z Ukrainą.

Wkręcioł 6

UWAGA - kolejny Wkręcioł to totalna jazda bez trzymanki !!! A w nim między innymi: klimatyczna bzdura roku i pudło obsadzone przez twarze polskiego nowego ładu; kartony Hanki Mostowiak kontra lex Czarnek; orlenowska ściema na facebuku, jak odtrąbić sukces przy pełnej klapie oraz palety Tuska i pędząca inflancja :-) A to wszystko okraszone dobrą muzyką. Na prawie dwie godziny odpału bez przypału zaprasza Sezon.

Discotex 15

Prezentujemy najnowszą jeszcze gorącą produkcję  - Discotex #15 czyli muzyka bez zatrzymania, zero gadania, dużo grania. Tylko u nas premiera gorącej nowości DJ Omena & Motion & Ronnie Ferrari - Cała sala :-) Zapraszamy do wspólnej tanecznej zabawy w Walentynkowy Poniedziałek. Wystarczy pobrać i słuchacie kiedy chcecie i gdzie chcecie ... a w muzycznym kotle między innymi Activ, Haddaway, E-Rotic, Unlimited, Loft i całkiem odjechana wersja The Best Tiny, a także dużo więcej ... Nogi same rwą się do tańca, a kiedy jak nie w tańcu rozgrzejecie drugą połówkę, rozpalicie żądze .... przecież nie od dziś wiadomo, że taniec jest najlepszym językiem okazywania miłości :-) 

Activ Rock Show 22

Pierwsze wydanie Activ Rock Show w 2022 roku pełne fascynującej muzyki. Trochę polskich klimatów - Benzyna ... Krzak.

Oczywiście to co najważniejsze to odkrycia nowych płyt, które zadebiutowały w styczniu na półkach dobrych sklepów muzycznych.

W programie usłyszycie między innymi: Jethro Tull - The Zealot Gene;  Korn - Requiem; Steve Vai - Inviolate oraz Saxon - Carpe diem.

Na kolejne spotkanie w świecie rocka, metalu i punka zaprasza Sezon.

Wkręcioł 5

Miękkie cycuszki, polski nieład, seks po ciemku i rozwód po nowemu wg ziobrystów czyli MIMIK & Sezon zapraszają na nowego WKRĘCIOŁA.

Discotex - new year 2022 14

Okres tańców i swawoli pomimo covidowych ograniczeń wkracza w ostateczną fazę ... aby krew się gotowała, nogi same tańczyły już teraz, właśnie w tej chwili gorący najnowszy mix DJ Sezona czyli DISCOTEX #14 new year 2022 wjeżdża dla Was. Dobrej zabawy.

Wkręcioł 3

Na początek Nowego Roku 2022 zapraszam do zapoznania się z podcastem, który ukazał się na antenie Radia Asymetria przed ubiegłorocznym Bożym Narodzeniem.

Activ Rock Show 17

Uwaga!!! Nowa formuła ... od teraz spotykamy się tylko raz w miesiącu, za to będą nowe propozycje muzyczne i nie tylko ... odchodzimy od komentary politycznie niepoprawnych na rzecz recenzji nadchodzących premier muzycznych. 

Po nie wybredne komentarze zapraszamy do wskrzeszonej audycji Wkręcioł

Activ Rock Show - Znowu lato 16

Po wakacyjnej przerwie w lipcu letnie wydanie metalowego grania, prawie 300 minut tego co najlepsze wydarzyło się w muzie matalowo-rockowej.

Dodatkowo dzisiejsza audycja to swoiste zaproszenie na zbliżające się koncerty w Polsce oraz ogłaszamy wakacyjny konkurs. 

Restart Radia Asy czyli surprise Majówka z Radiem Asymetria 3

Oddajemy Wam do odsłuchu audycję nieoczywistą, w której znajdziecie wszystko to co za mikrofonem zdarzyć się nie powinno, czyli: źle ustawiony mikrofon źle zbierający dźwięk (z czasem jest lepiej ale nie doskonale), źle dobraną muzykę - każda piosenka z innej parafii, prowadzący ględzący każdy o czym innym, ale nawet się to klei i w sumie daje się jakoś słuchać. 

Discotex 1

Miks muzyki dance, techno, retro - generalnie muza pod nóżkę w aucie ale i do tańca.

Wersje utworów, których nie usłyszycie w innej rozgłośni radiowej. Zaprasza zakręcony dekami DJ Sezon

Activ Rock Show 1

Sezon zaprasza na muzyczną wędrówkę poprzez świat rocka i metalu. Odnajdziecie tutaj myczne hity, które doskonale znacie, jak i piosenki mniej znanych kapel.

Nie zabraknie prześmiewczych komentarzy, często zapuszczonych w okolice politycznych absurdów, które otaczają nas w Polsce.

Dodatkową aatrakcją będzie konkurs i przewidziane nagrody.