Activ Rock Show 24

Kolejna odsłona nowości muzyki rock, metal i trash metalu już jest dostępna. Activ Rock Show zaprasza do częstowania się nowymi wojennymi opowieściami Sabatonu, Hammerfall przywali w Was młotem Thora, odkryjcie Stereophonic i wreszcie nowa płyta długo wyczekwianego powrotu Tears For Fears. A na koniec coś po niemiecku czyli nowość od Rammstein

Activ Rock Show 23

W tym jakże niespokojnym czasie oddajemy Wam kolejny podcast Activ Rock Show, bo ponoć muzyka łagodzi obyczaje. My na pewno dodatkowo damy czadu; nowości wydawnicze: Rock'n'droll rebels; Lordi, Davis Bowie, Midnight Oil, Omega i petarda audycji czyli najnowszy album grupy Scorpions. A na te wszystkie cudzesy zapraszamy razem z Nocnym Kochankiem, będąc solidarni  z Ukrainą.

Activ Rock Show 22

Pierwsze wydanie Activ Rock Show w 2022 roku pełne fascynującej muzyki. Trochę polskich klimatów - Benzyna ... Krzak.

Oczywiście to co najważniejsze to odkrycia nowych płyt, które zadebiutowały w styczniu na półkach dobrych sklepów muzycznych.

W programie usłyszycie między innymi: Jethro Tull - The Zealot Gene;  Korn - Requiem; Steve Vai - Inviolate oraz Saxon - Carpe diem.

Na kolejne spotkanie w świecie rocka, metalu i punka zaprasza Sezon.

Activ Rock Show 17

Uwaga!!! Nowa formuła ... od teraz spotykamy się tylko raz w miesiącu, za to będą nowe propozycje muzyczne i nie tylko ... odchodzimy od komentary politycznie niepoprawnych na rzecz recenzji nadchodzących premier muzycznych. 

Po nie wybredne komentarze zapraszamy do wskrzeszonej audycji Wkręcioł

Activ Rock Show - Znowu lato 16

Po wakacyjnej przerwie w lipcu letnie wydanie metalowego grania, prawie 300 minut tego co najlepsze wydarzyło się w muzie matalowo-rockowej.

Dodatkowo dzisiejsza audycja to swoiste zaproszenie na zbliżające się koncerty w Polsce oraz ogłaszamy wakacyjny konkurs. 

Activ Rock Show 1

Sezon zaprasza na muzyczną wędrówkę poprzez świat rocka i metalu. Odnajdziecie tutaj myczne hity, które doskonale znacie, jak i piosenki mniej znanych kapel.

Nie zabraknie prześmiewczych komentarzy, często zapuszczonych w okolice politycznych absurdów, które otaczają nas w Polsce.

Dodatkową aatrakcją będzie konkurs i przewidziane nagrody.