Discotex 18

weekendowe szaleństwa najlepsze przy dobrej muzyce a jeśli MUZYKA TO TYLKO BEZ ZATRZYMANIA czyli Discotex :-) Zapraszam na 18-stą odsłonę muzycznych hitów, jeden po drugim, bez reklam, gadania i w imprezie przeszkadzania. Sezon.

Discotex 17

W ferworze przygotowań do majowych imprez oddajemy do Waszych rąk kolejną odsłonę muzyki bez zatrzymania czyli Discotex. Coś pod nóżkę, i do tańca i do różańca. Bierzcie, bierzcie, bo gwarantujemy 100% dobrej zabawy i muzykę, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. Piątek, piąteczek, piątunio ... i wszystko gra :-)

Discotex 16

Kolejna paka muzyki bez zatrzymania czyli DISCOTEX w swojej najczystszej dyskotekowej i tanecznej postaci, ale też z nieoczywistymi niespodziankami ... odnajdziecie tu najnowszy utwór grupy Scorpions czy przeremiksowane AC/DC ... zapraszamy ... na ponad 80 minut muzycznej odtrutki

Discotex 15

Prezentujemy najnowszą jeszcze gorącą produkcję  - Discotex #15 czyli muzyka bez zatrzymania, zero gadania, dużo grania. Tylko u nas premiera gorącej nowości DJ Omena & Motion & Ronnie Ferrari - Cała sala :-) Zapraszamy do wspólnej tanecznej zabawy w Walentynkowy Poniedziałek. Wystarczy pobrać i słuchacie kiedy chcecie i gdzie chcecie ... a w muzycznym kotle między innymi Activ, Haddaway, E-Rotic, Unlimited, Loft i całkiem odjechana wersja The Best Tiny, a także dużo więcej ... Nogi same rwą się do tańca, a kiedy jak nie w tańcu rozgrzejecie drugą połówkę, rozpalicie żądze .... przecież nie od dziś wiadomo, że taniec jest najlepszym językiem okazywania miłości :-) 

Discotex - new year 2022 14

Okres tańców i swawoli pomimo covidowych ograniczeń wkracza w ostateczną fazę ... aby krew się gotowała, nogi same tańczyły już teraz, właśnie w tej chwili gorący najnowszy mix DJ Sezona czyli DISCOTEX #14 new year 2022 wjeżdża dla Was. Dobrej zabawy.

Discotex 1

Miks muzyki dance, techno, retro - generalnie muza pod nóżkę w aucie ale i do tańca.

Wersje utworów, których nie usłyszycie w innej rozgłośni radiowej. Zaprasza zakręcony dekami DJ Sezon