Restart Radia Asy czyli surprise Majówka z Radiem Asymetria 3

Oddajemy Wam do odsłuchu audycję nieoczywistą, w której znajdziecie wszystko to co za mikrofonem zdarzyć się nie powinno, czyli: źle ustawiony mikrofon źle zbierający dźwięk (z czasem jest lepiej ale nie doskonale), źle dobraną muzykę - każda piosenka z innej parafii, prowadzący ględzący każdy o czym innym, ale nawet się to klei i w sumie daje się jakoś słuchać. 

Nagranie tego podcastu popełniliśmy w lutym tegoż roku w dobrej wierze, że nie zardzewieliśmy, ale niestety słychać zgrzyty i tarcia, co nie zniechęciło nas do dalszej pracy. W ramach rozrywki majówkowej pomyśleliśmy, że będziecie mieć niezły ubaw (może po pachy lub pachwiny) słuchając przy piwku tego co zdarzyło się lutowego pewnego wieczora u Sezona. Udostępniamy, bo inaczej zaginęło by to nasze jakże wielkie arcydzieło w terabajtach danych, które zalegają gdzieś w szafach.

Generalnie słuchcie na własną odpowiedzialność, bez cenzury, bez ładu i składu, technicznie słabe, ot taka niespodziewana niepodzianka na trzeci dzień deszczowej majówki. Sezon & Gall zapraszają.

Jak posłuchać?

Więcej audycji Majówka z Radiem Asymetria

Lp. Tytuł audycji Data premiery Akcja
1 Sport i muzyka czyli Majówka z Radiem Asymetria 2 2021-05-02 Szczegóły
1 Coś dla ludzi czyli Majówka z Radiem Asymetria 1 2021-05-01 Szczegóły

Podziel się tą informacją:

Komentarze ( 0 )

Dodawanie komentarza

Komentarze moga dodawać tylko zalogowani użutkownicy. Kliknij tutaj abu się zalogować lub zarejestrować.