Wkręcioł 17

Zapraszamy do kolejnego spotkania na antenie Radia Asymetria we Wkręciole z Sezonem i jego gościem - Robertem z Płocka. Dzisiaj sylwetka człowieka, który realizuje się w swoim hobby, o ktorym marzył od zawsze, czyli grze na pianinie. Pozancie tajemnice sprawnych palców, czy Robert odkrył punkt G i czy potwierdza to jego małżonka. Serdecznie zapraszamy, ciekawa rozmowa zilustrowana wielkimi znanymi przebojami eurodisco na specjalne życzenie gościa audycji. 

Wkręcioł 16

I nadeszła pora na niecenzurowany pobyt Sezona i Galla w oparach absurdu 😊

Kolejny WKRĘCIOŁ 16 … a nie … 15 i trzy czwarte

 

Konkretnie nieprzewidywalny … a więc już na samym początku dowiecie się do czego służyć może soczek z pipki, dlaczego Edyta Górniak jest w pęku Galla, czy można pić wodę zniewoloną w butelkach, dlaczego złote algi spotkasz w Kościele i na dnie Odry, a na koniec, który napletek Jezusa jest naprawdę święty, a który można pocierać by świętości doznać … a to wszystko okrasimy i wabić Was będziemy dobrą muzyką.

W momencie, kiedy poruszyliśmy temat klocków lego pływających w trzaskowiance czyli Wiśle zostaliśmy nagle spłukani do głębokiego szamba, stąd głosy Galla i Sezona ledwo co przebijają się echem podszyte, a dodatkowo w opuszczeniu tej kloaki utrudniały im śnięte ryby z Odry oraz wszędobylska burza, która waliła piorunami jak szalona w trakcie nagrywania audycji ….

Podpowiadamy aby nie regulować wtedy odbiorników, tak ma być, taki był zamysł twórców tego absurdalnego spotkania dwóch takich, co w pępku grzebali 😊

Tak więc w oparach absurdu znajdziecie wszystko, co powinno Wam zapewnić dobrą zabawę i wkręcić w humor godny piątku, piątunia, piąteczku …. Nawet nie wiecie jak trzeba było się technicznie starać, by udźwiękowić tę kloakę otaczającego nas piświata …

ZAPRASZAMY. SEZON & GALL

Wkręcioł 15

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą wakacyjną wydanie audycji Wkręcioł. W 15-tym spotkaniu gościem Sezona jest Andrzej Łukasiak, organizator zlotów sympatyków pojazdów militarnych i grup rekonstrukcyjnych.

Razem z nim poopowiadamy kto to jest militarysta, dowicie się dlaczego piasek trzeba było grabić, skąd wogóle pomysl na takie hobby czy jak to łatwo i przyjemnie jest zorganizować taki zlot. Ponadto zaprosimy na II Cud Nad Wisłą ale obiecujemy, że nikogo nie będziemy uzdrawiać. A wszystko to okraszone jak zawsze bardzo dobrą muzyką. 

Jeśli temat Was zainteresuje i postanowice wkręcić się w bycie militarystą o szczegóły możecie pytać tutaj

Andrzej Łukasiak | Facebook

Cud nad Wisłą | Facebook

Wkręcioł 14

W najnowszym, 14 spotkaniu we Wkręciole Sezon razem ze swoim i Waszym gościem Kostkiem trafiają do pokoju bez klamek i obitego miękkimi poduchami ... mówiąc wprost do psychiatryka.

A w audycji między innymi: dotykanie węża w męskiej łazience, ludzie listy piszą, śliwka w czekoladzie na osiemnastkę, jaszczury wśród nas, bioroboty, siekierś go i nie tylko. A wśród zacnych pensjonariuszy znajdą się nie tylko osadzeni ... ale też artyści, politycy i kolorowe kredki :-) 

Wkręcioł 13

13  Wkręcioł już jest dostępny ... a w nim ... zbieramy chrust, chodzimy bez majtek, plączemy kutasy, przeklinamy po katolicku i rejestrujemy ciążę :-) Takich nas dwóch jak trzech to nigdzie więcej nie znajdziecie ... a na całkowicie pozbawioną cenzury audycję zapraszają: Sezon & Gall i okazjonalnie Slavola .... a i podpowiadamy ... koniecznie słuchajcie do końca, bo tam czeka na Was uchylony rąbek tajemnicy nagrywania tej właśnie audycji :-) 

Wkręcioł - Ostatnia CZWÓRKA z przodu u Sezona 12

Zapraszamy na wydnie specjalne Wkręcioła. A wszystko przez to, że u Sezona czyli pomysłodawcy i człowieka,który urodził Wkręcioła w tym roku, wlaśnie dziś ostatnia czwórka z przodu.

A o co chodzi dowiecie się właśnie z audycji, w której między innymi: dlaczego Sezon biega o poranku w nocniku na głowie pod blokiem, o co chodzi z tym mieczem świetlnym i po co Sezonowa czyli jego żona maluje mu jajka. Odkryjecie też tajemnicę Sezona, co skrywa pod łóżkiem, co Sezon ma w spodniach, dlaczego Sezon nie prowadzi aut, oraz dużo więcej, więcej i więcej tajemnic naszego redakcyjnego kolegi. Pytania wyrzeźbił, przygotowal i okarsił pieprznym komentarzem Gall Anonim, który zaprasza do wysłuchania tej audycji całkowicie spod czapy. 

Będzie wesoło, pikantnie, czasami niegrzecznie i nieprzewidywalnie. A to wszytko zilustrowane ciekawym muzycznie tłem muzycznym .... słuchajcie koniecznie do końca, bo tam ....... 

Wkręcioł 11

Właśnie wjechał kolejny w klimatach majówkowych Wkręcioł ... tym razem za mikrofonem Gall Anonim i Sezon. Będzie o stopach procentowych ... ale i nie tylko, będzie o gazie... ale nie tylko rosyjskim, będzie o misce ryżu ... ale nie tylko bo i garku kaszy na granicy polsko-białoruskiej, będzie też o szykującym się strajku w zakładzie utylizacji staruszków ... ale nie tylko, bo wśród niewybrednych komentarzy pojawią się jaja jak to bywa we Wkręciole, tym razm będą to jaja Grodzkiej ... A to wszystko oprawione w smaczną i przyjemną dla ucha otoczkę muzyki, która też czasami Was zaskoczy swoją nieoczywistością .. to i jeszcze więcej. Brać, słuchać, polecać i spożywać z popitą albo i bez.

Wkręcioł 10

Dziesiąte wydanie Wkręcioła nie mogło przejść bez echa ... więc gościem specjalnym jest Robert DJ OMEN Gosiak, zdobywca osiemnastu tytułów: między innymi - GEMINI DJ CUP 1999 - 1 m-ce ,premiowane wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Londynie, gdzie zajął 7 m-ce oraz Mistrzostwa Europy Berlin 2001- 3-vice Mistrz starego kontynentu , w tym vice Mistrz Polski Dee Jay-ów. Dziś w audycji zdradzi nam kulisy powstawania setów, jak został DJ - em, porozmawiamy o tym przy jakiej muzie bawią się teraz ludzie oraz co trzeba robić by zadowolić najbardziej wybrednych słuchaczy i klubowiczów. Będzie też zaproszenie na otwarcie sezonu w Arenie Mielno czy imprezy w Angels Club ... A to wszystko okraszone muzą Omena wraz z Popkiem i Motion prosto z ich krążka "Psychicznie nie do końca normalni". I wiele wiele więcej ...

 

Wkręcioł - ALE JAJA 9

Gorący, cieplutki, seksualnie niepoprawny politycznie Wkręcioł z podtekstem ALE JAJA już jest …

Malowanie jaj, cmyranie po nóżce kibitek witką z gałązki, niepoprawny komentarz , tapczan jako przyrząd do wykorzystywania energii jądrowej, wsad po jaja, i nie tylko … czyli malowanie jaj, święcenie jaj, niegrzeczny śmigus dyngus … to wszystko okraszone muzyką nieprzewidywalną, dla dorosłych z tekstami niepokornymi …. 

Wkręcioł 8

Mimik i Sezon idą na wojnę czyli Wkręcioł niepokorny, z dużą dawką czarnego humoru, okraszonego muzyczną bombą … Dezerter, Big Cyc, Enter, Lej Mi Pół, Kult, zakazane piosenki Maciejowej Kapeli czy Pandemicznej Spółdzielni Artystów i Rzemielśników, ballady o Putinie … a wszystko to całkowicie bez cenzury i bez ogłady. Bo jak wojna to wojna … na słowa, na muzykę, na żarty sytuacyjne… nie tylko o Rosji, Putinie ale i z metra ciętym przywódcy czy sławnym już na całym świecie friend in dick 😊

Wkręcioł 7

Właśnie wjechał do radia podcast w wydaniu nietuzinkowym. Gościem specjalnym w Wkręciole Ryszard Wolbach ... nie Babsztyl, nie Harlem ... ale dwa w jednym :-) odslaniamy tajemnice Ryśka a w tle muzyczna podróż do sentymentalnych wspomnień ale i muzyczna premiera. Zapraszamy.

Wkręcioł 6

UWAGA - kolejny Wkręcioł to totalna jazda bez trzymanki !!! A w nim między innymi: klimatyczna bzdura roku i pudło obsadzone przez twarze polskiego nowego ładu; kartony Hanki Mostowiak kontra lex Czarnek; orlenowska ściema na facebuku, jak odtrąbić sukces przy pełnej klapie oraz palety Tuska i pędząca inflancja :-) A to wszystko okraszone dobrą muzyką. Na prawie dwie godziny odpału bez przypału zaprasza Sezon.

Wkręcioł 5

Miękkie cycuszki, polski nieład, seks po ciemku i rozwód po nowemu wg ziobrystów czyli MIMIK & Sezon zapraszają na nowego WKRĘCIOŁA.

Wkręcioł 3

Na początek Nowego Roku 2022 zapraszam do zapoznania się z podcastem, który ukazał się na antenie Radia Asymetria przed ubiegłorocznym Bożym Narodzeniem.