Wkręcioł 11

Właśnie wjechał kolejny w klimatach majówkowych Wkręcioł ... tym razem za mikrofonem Gall Anonim i Sezon. Będzie o stopach procentowych ... ale i nie tylko, będzie o gazie... ale nie tylko rosyjskim, będzie o misce ryżu ... ale nie tylko bo i garku kaszy na granicy polsko-białoruskiej, będzie też o szykującym się strajku w zakładzie utylizacji staruszków ... ale nie tylko, bo wśród niewybrednych komentarzy pojawią się jaja jak to bywa we Wkręciole, tym razm będą to jaja Grodzkiej ... A to wszystko oprawione w smaczną i przyjemną dla ucha otoczkę muzyki, która też czasami Was zaskoczy swoją nieoczywistością .. to i jeszcze więcej. Brać, słuchać, polecać i spożywać z popitą albo i bez.

Wkręcioł 10

Dziesiąte wydanie Wkręcioła nie mogło przejść bez echa ... więc gościem specjalnym jest Robert DJ OMEN Gosiak, zdobywca osiemnastu tytułów: między innymi - GEMINI DJ CUP 1999 - 1 m-ce ,premiowane wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Londynie, gdzie zajął 7 m-ce oraz Mistrzostwa Europy Berlin 2001- 3-vice Mistrz starego kontynentu , w tym vice Mistrz Polski Dee Jay-ów. Dziś w audycji zdradzi nam kulisy powstawania setów, jak został DJ - em, porozmawiamy o tym przy jakiej muzie bawią się teraz ludzie oraz co trzeba robić by zadowolić najbardziej wybrednych słuchaczy i klubowiczów. Będzie też zaproszenie na otwarcie sezonu w Arenie Mielno czy imprezy w Angels Club ... A to wszystko okraszone muzą Omena wraz z Popkiem i Motion prosto z ich krążka "Psychicznie nie do końca normalni". I wiele wiele więcej ...

 

Wkręcioł - ALE JAJA 9

Gorący, cieplutki, seksualnie niepoprawny politycznie Wkręcioł z podtekstem ALE JAJA już jest …

Malowanie jaj, cmyranie po nóżce kibitek witką z gałązki, niepoprawny komentarz , tapczan jako przyrząd do wykorzystywania energii jądrowej, wsad po jaja, i nie tylko … czyli malowanie jaj, święcenie jaj, niegrzeczny śmigus dyngus … to wszystko okraszone muzyką nieprzewidywalną, dla dorosłych z tekstami niepokornymi …. 

Wkręcioł 8

Mimik i Sezon idą na wojnę czyli Wkręcioł niepokorny, z dużą dawką czarnego humoru, okraszonego muzyczną bombą … Dezerter, Big Cyc, Enter, Lej Mi Pół, Kult, zakazane piosenki Maciejowej Kapeli czy Pandemicznej Spółdzielni Artystów i Rzemielśników, ballady o Putinie … a wszystko to całkowicie bez cenzury i bez ogłady. Bo jak wojna to wojna … na słowa, na muzykę, na żarty sytuacyjne… nie tylko o Rosji, Putinie ale i z metra ciętym przywódcy czy sławnym już na całym świecie friend in dick 😊

Wkręcioł 7

Właśnie wjechał do radia podcast w wydaniu nietuzinkowym. Gościem specjalnym w Wkręciole Ryszard Wolbach ... nie Babsztyl, nie Harlem ... ale dwa w jednym :-) odslaniamy tajemnice Ryśka a w tle muzyczna podróż do sentymentalnych wspomnień ale i muzyczna premiera. Zapraszamy.

Wkręcioł 6

UWAGA - kolejny Wkręcioł to totalna jazda bez trzymanki !!! A w nim między innymi: klimatyczna bzdura roku i pudło obsadzone przez twarze polskiego nowego ładu; kartony Hanki Mostowiak kontra lex Czarnek; orlenowska ściema na facebuku, jak odtrąbić sukces przy pełnej klapie oraz palety Tuska i pędząca inflancja :-) A to wszystko okraszone dobrą muzyką. Na prawie dwie godziny odpału bez przypału zaprasza Sezon.

Wkręcioł 5

Miękkie cycuszki, polski nieład, seks po ciemku i rozwód po nowemu wg ziobrystów czyli MIMIK & Sezon zapraszają na nowego WKRĘCIOŁA.

Wkręcioł 3

Na początek Nowego Roku 2022 zapraszam do zapoznania się z podcastem, który ukazał się na antenie Radia Asymetria przed ubiegłorocznym Bożym Narodzeniem.