Discotex - jeszcze lato 22


Na stronę wjechał nowy mix Discotex # 22 Jeszcze lato ..... na bardzo taneczne zakończenie lata, które powoli ale nieuchronne się zbliża zaprasza DJ Sezon, a w muzycznej pigule stare hity w nowych odsłonach, każdy miłośnik muzy tanecznej znajdzie tu dla siebie coś co na pewno zadowoli najbardziej wybredne gusta muzyczne .... i wyzwoli energię do imprezowania na maxa .... zapraszamy

 

Discotex - znowu lato 21

Lato w pełni, a więc pora najwyższa oddać do Waszych rąk letnie wydanie Discotex - a oddajemy Wam kąkretną petardę muzyczną, byście szaleli do woli. Ponad 120 minut najnowszych remiksów znanych hitów, w całkiem nowej odświeżonej wersji, w których się zakochacie. A seta zlepił dla Was nasz redakcyjny dyżurny Dee Jay Sezon. I chwała mu za to, bo teraz można już szaleć bez zastanawiania się nad przygotowaniem playlisty :-) 

Discotex 20

9 lipca 2022 w Brochocinie odbył się letni piknik pod nazwą Dzień Sąsiada zorganizowany przez KGW Eko - Gosposie w Brochocinie. Prezentujemy częściowy zapis ścieżki muzycznej, przy której bawili się uczetnicy pikniku. A muzycznie przygrywał im DJ Sezon, oczywiście pod patronatem medialnym Radia Asymetria

Discotex 19

Disco, dance, techno .... te bity znacie przecież na pewno wszyscy ale ... no właśnie pojawia się wielkie ALEEEEEEE .... bo nie w tych wersjach. A takie wersje tylko u nas w kolejnym DISCOTEX czyli muzyce bez zatrzymania w Radiu Asymetria. Pobierajcie, zapodajcie, balujcie i  ZRÓÓÓÓÓÓÓBCIE GŁOŚŚŚŚŚNIEJ :-) Zero gadania tylko granie bez cienia mówienia.  A na weekendowe szaleństwa przy kolejnym secie zaprasza DJ Sezon.

Discotex 18

Weekendowe szaleństwa najlepsze przy dobrej muzyce a jeśli MUZYKA TO TYLKO BEZ ZATRZYMANIA czyli Discotex :-) Zapraszam na 18-stą odsłonę muzycznych hitów, jeden po drugim, bez reklam, gadania i w imprezie przeszkadzania. Sezon.

Discotex 17

W ferworze przygotowań do majowych imprez oddajemy do Waszych rąk kolejną odsłonę muzyki bez zatrzymania czyli Discotex. Coś pod nóżkę, i do tańca i do różańca. Bierzcie, bierzcie, bo gwarantujemy 100% dobrej zabawy i muzykę, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. Piątek, piąteczek, piątunio ... i wszystko gra :-)

Discotex 16

Kolejna paka muzyki bez zatrzymania czyli DISCOTEX w swojej najczystszej dyskotekowej i tanecznej postaci, ale też z nieoczywistymi niespodziankami ... odnajdziecie tu najnowszy utwór grupy Scorpions czy przeremiksowane AC/DC ... zapraszamy ... na ponad 80 minut muzycznej odtrutki

Discotex 15

Prezentujemy najnowszą jeszcze gorącą produkcję  - Discotex #15 czyli muzyka bez zatrzymania, zero gadania, dużo grania. Tylko u nas premiera gorącej nowości DJ Omena & Motion & Ronnie Ferrari - Cała sala :-) Zapraszamy do wspólnej tanecznej zabawy w Walentynkowy Poniedziałek. Wystarczy pobrać i słuchacie kiedy chcecie i gdzie chcecie ... a w muzycznym kotle między innymi Activ, Haddaway, E-Rotic, Unlimited, Loft i całkiem odjechana wersja The Best Tiny, a także dużo więcej ... Nogi same rwą się do tańca, a kiedy jak nie w tańcu rozgrzejecie drugą połówkę, rozpalicie żądze .... przecież nie od dziś wiadomo, że taniec jest najlepszym językiem okazywania miłości :-) 

Discotex - new year 2022 14

Okres tańców i swawoli pomimo covidowych ograniczeń wkracza w ostateczną fazę ... aby krew się gotowała, nogi same tańczyły już teraz, właśnie w tej chwili gorący najnowszy mix DJ Sezona czyli DISCOTEX #14 new year 2022 wjeżdża dla Was. Dobrej zabawy.

Discotex 1

Miks muzyki dance, techno, retro - generalnie muza pod nóżkę w aucie ale i do tańca.

Wersje utworów, których nie usłyszycie w innej rozgłośni radiowej. Zaprasza zakręcony dekami DJ Sezon