Audycja literacko-muzyczna SLAVOLA 5

Zapraszamy na kolejną NIEOCZYWISTĄ odsłonę spotkania muzyczno - literazckiego ze Slavola. Tym razem w dymie z grilla u Sezona wybrzmią nuty objazdowego tworu muzycznego obwoźnego radia SIL, które powstało w artystycznych zakamarkach duszy naszego redakcyjnego kolegi Sławka.

A wiec co nas czeka w programie ... muzyka zgoła inna niż dotąt, komentarz inny niż zawsze, poezja przemycona w sposób zaskakujący ... I jak zawszy by Was zaintrygować, podpowiadamy, że to co usłyszycie, tgo odusłyszec się nie ... a tylko będzie trzeba słuchać pod wewnętrznym przy,usem i wewaniem przez 7 dni tygodnia, 24 godziny na dobę ... bo takie jest własnie nasze radio i .... artystycznie niepokorne audycje Slavola. Zapraszamy.

Audycja literacko-muzyczna SLAVOLA 4

Zapraszamy na kolejne spotkanie z nieoczywistym połączeniem niezwykle pięknej poezji Slavola z utworami muzycznymi Janusza Laskowskiego. To jest bardzo dobra droga do tego, by przytulić swoją ukochaną w blasku księżyca, razem zasłuchać się w poetycznych porównaniach i kompozycjach miłosnych Sławomira Laskowskiego. Takie połączenie tylko w Radiu Asymetria, zmontowane i skomponowane według pomysłu samego autora poetycznych uniesień. Dajcie ponieść się tej jakże eksperymentalnej fali.

Audycja literacko-muzyczna SLAVOLA 3

Zapraszamy na trzecią odsłonę audycji literacko-muzycznej, którą przygotował dla Was Słavola. Tym razem coś nieoczywistego muzycznie, wiersze i poezja ukryta wśród muzyki nie do końca oczywistej w towarzystwie poetyckich uniesień ... wariacja DJ Slavola poprzecinana w sposób oryginalny i kontrastowy wierszami ... taki wyraz ekspresji, eksperymentu literacko-muzycznego, podczas którego Slavola wyraża swoje muzyczne zadowolenie okraszając dźwieki disco i nie tylko strofami poetyckimi. Ten eksperyment może się podobać, albo i nie .... musicie sami to ocenić. Wszystkie niedociągnięcia i uchybienia techniczne są z góry zamierzone i wskazane jako wyraz ekspresji twórczej naszego redakcyjnego kolegi. Zapraszamy i uprzedzamy... co usłyszycie już nie da się odusłyszeć :-)