Radio Asymetria

post-header

Dziś 8 marca czyli „Dzień Kobiet”. Dlatego przygotowaliśmy dla Was trzecią część audycji Pasjonaci w której to naszym gościem specjalnym jest prawdziwa Kobieta, pasjonatka fotografii, tańca, przyrody, podróży i … zdjęć z patelnią.

Zdajecie sobie sprawę, że ta Kobieta sprawiła, że nie mogłem dojść czasem do słowa? I dzięki temu wyszło sporo lepiej jak było zaplanowane.

Gall
Karolina Grudna – Archiwum własne

Karolina to Kobieta, która potrafi skraść show tylko swoją obecnością. Kobieta, która potrafi w radiu przegadać Galla i nie dać mu za mocno dojść do słowa(a to jest sztuka). Kobieta pisząca, że lubi się śmiać(sprawdziłem, potwierdzam i to oczywiście słychać). Kobieta, która uważa podobnie jak Albert Einstein, że „wyobraźnia jest ważniejsza jak wiedza”. Kobieta, która skradła na pewno jedno męskie serce.(tych o których nie wiadomo zapewne nie zliczymy). Kobieta, która biorąc w dłonie aparat fotograficzny potrafi zatrzymać najpiękniejsze chwile na zawsze.

Potrafi dostrzec to co dla innych jest niedostrzegalne lub codzienne i pokaże to w taki sposób, że wprawi w zdumienie i zachwyt.

W mediach społecznościowych jest osobą bardzo oszczędną w słowo pisane ale za to przekazuje ogrom pozytywnych informacji publikując swoje prace.

Gdy już użyje formy tekstowej to pisze tak:

Wybieraj nie to co łatwe, a to co warte poświęcenia. Mów otwarcie o swoich uczuciach. Bądź życzliwa dla innych, ale nie pozwalaj przekraczać swoich granic. Kochaj mocniej. Tańcz więcej. Podążaj za pasją. Słuchaj swojej intuicji. Pozwól by serce Cię prowadziło. Odpuszczaj szybciej. Pracuj mądrze. Nie udawaj przed kimś kogoś kim nie jesteś, tylko otaczaj się ludźmi, przy których czujesz się prawdziwa. Nie bój się zmian. Praw innym szczere komplementy. Bardziej doceniaj swoje osiągnięcia. Nie rozpamiętuj krzywd. Wierz w ludzi. Pamiętaj, że przyjęcie pomocy nie oznacza bycia słabym. Zadawaj niewygodne pytania. Więcej podróżuj. Dbaj o siebie i swoich bliskich. Ucz się na cudzych błędach. Każda chwila w życiu mija, więc pamiętaj o tym gdy jest gorzej i doceniaj czas kiedy jest dobrze. I co najważniejsze: rób wszystko w zgodzie z sobą samą.

Gdy natomiast użyje swojego aparatu, to efekty są między innymi takie jak poniżej. Możecie kliknąć by powiększyć.

Czy coś trzeba tu dodawać? Oczywiście można, ale po co jak wg nas jest to kompletne? Od razu widać, ze w tym wyjątkowym dniu mamy do czynienia z Kobietą absolutną. Kobietą marzenie… zresztą sami posłuchajcie bo macie pełne prawo nam nie wierzyć na słowo.

No dobrze, ale może teraz o samej bohaterce naszej audycji.

Karolina Grudna od najmłodszych lat pasjonuje się fotografią. W Pasjonatach zdradza nam sporo ciekawych rzeczy o sobie. Mówi także co sprawiło, że zainteresowała się wykonywaniem zdjęć. Opowie o fotografiach z duszą i o „złotej godzinie”.

Prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Pierwsze konto znajdziecie na Instagramie a drugie na Facebooku. Zresztą , jak gdzieś znajdziecie podpis „PhotoGrudna” możecie być pewni, że duszę w tę fotografię tchnęła właśnie niesamowita Karolina.

O czym jeszcze usłyszycie?

 • O chomiku i Chince,
 • O zdjęciu, które było tym „pierwszym”,
 • O zdjęciu , którego się nie wyprze, które wywołuje u niej uśmiech na twarzy na samo wspomnienie i które uważa za najbardziej śmieszne w jej karierze fotografa,
 • O podróży marzeń,
 • O tym gdzie siebie widzi za 10 – 15 lat i dlaczego to nie jest Galeria Sztuki na Manhattanie w Nowym Jorku,
 • O tym ile potrafi wykonać zdjęć na jednym ślubie,
 • Jak wygląda proces od przyjęcia zlecenia do jego finalizacji,
 • O sprzęcie tym obecnym i tym byłym,
 • O patelni , rajstopach i kuchni
 • O tym czy Karoliny robią zdjęcia w „szpilkach”,
 • i o wielu innych rzeczach….

Będą także życzenia dla wszystkich Kobiet z okazji 8 marca, czyli „Dnia Kobiet” pod które nieskromnie Gall się podepnie i dołoży od siebie radiowe trzy grosze.

I tu znowu Karolina mnie zaskoczyła. Tak kozaczyłem i uważałem się za bardzo przygotowanego. A tu taki klops i siara :/

Gall

Gdybyście kiedyś zapragnęli zrobić sesję fotograficzną sobie, sobie z ukochaną drugą osobą a może szukacie fotografa na ślub czy wesele to z czystym sumieniem redakcja Radia Asymetria rekomenduje Karolinę. Dane kontaktowe znajdziecie na jej kontach w mediach społecznościowych Facebook i Instagram. Polecamy!

Poniżej zdjęcia o których opowiada Karolina:

3 Comments
  Avatar
  Avatar
  Avatar
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *