Radio Asymetria

post-header

Tyle ostatnio wyszło fajnej muzyki na polskim rynku, że przyprawiło mnie to o niezły ból głowy… Co wybrać, kobo wam przypomnieć lub zaprezentować? Trudne to wszystko było ale jakoś sobie poradziłem.

Polska scena muzyczna nieustannie się rozwija, a zalew utworów jest przeogromny. Niektóre z utworów są takie o których nie warto nawet wspominać. Są jednak i takie, które okazują się prawdziwymi perełkami na polskim rynku muzycznym. W audycji „Wehikułem czasu po Polsce” skupiamy się na polskiej muzyce, ale kto powiedział, że te polskie utwory nie mogą być śpiewane po kaszubsku, czy wykonywane przez Ukrainkę ale w doskonałym języku polskim. Nie jeden „prawdziwy” Polak powstydził by się słuchając języka polskiego z ust Ukrainki(tak, tak Jaruś, do ciebie piję 😀 ).

Po za tym w audycji znajdzie się i Kasia Nosowska i Tomasz Makowiecki. (tu akurat w jednym, świetnym utworze). Znajdziecie także utwór, który spokojnie może być hymnem każdego poniedziałkowego poranka, gdy zwlekacie się z łóżek w drodze do pracy czy przenoszący nas w świat baśni i bajek…

Więcej nie zdradzę bo lepiej posłuchać i odebrać to wszystko na swój, indywidualny sposób.

I playlista bez gadania:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *