Radio Asymetria

post-header

Idą Święta … to temat przewodni nowej, dziewiątej odsłony audycji „Wehikułem czasu po Polsce”. Co tu dużo mówić, czy pisać. To trzeba usłyszeć.

Jak był ten rok? Jak się okazuje muzycznie dość bogaty i interesujący. W audycji skupimy się przede wszystkim na roku 2022 i tym co wydarzyło się na rynku muzycznym w Polsce. Oczywiście nasz wehikuł czasu nie będzie stał bezczynnie, ale i też za mocno się nie napracuje. Jak święta i czas lenistwa, to i jemu  się w końcu coś należy.

Porozmawiamy sobie o Thermomixie, czyli urządzeniu dla „kuchennych leniuchów”, przygotowywaniu dwunastu potraw i lepieniu pierogów. Oczywiście bedzie też o czerwonym barszczyku, a właściwie zakwasie z buraków (nie mylić z politykami) i wszystkim co może kojarzyć się ze Świętami.

Już na wstępie audycji obiecuję, że nie będę Wam przynudzał swoim głosem, bo nie wiem czy  macie ochotę w ogóle go słuchać. Jednak na końcu tego słowa nie udaje mi się chyba dotrzymać i gadam jak potłuczony. Mam nadzieję, że nie będziecie mi mieć tego za złe. W końcu muzyka jaką wybrałem powinna Wam to wynagrodzić w zupełności.

Nie będę zdradzał całej playlisty ale do lepienia pierogów czy smażenia karpia, jak znalazł… No i spokojnie, „Last Christmas” nie będzie. Za to odkurzymy nasz stary radiowy jingiel z niezapomnianym damskim, sexownym wokalem naszej Aqualii…Ach te wspomnienia 🙂

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do słuchania i poprosić o feedback (dla niewtajemniczonych czyli większości tych powyżej liceum – to oznacza informację zwrotną 😉 ) czy Wam się podobało ?

Korzystając z okazji życzę wszystkim swoim słuchaczom Zdrowych, spokojnych Świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym 2023 Roku. I tu jak zawsze będą także życzenia ode mnie w audycji, takie nieco bardziej skomplikowane i piękne… ale dla tych „bardziej kumatych”. Ci niekumaci mogą się obrazić… ale takie to nasze radio już jest.

No to hop do „Wehikułu czasu po Polsce”.

Oraz playlista bez gadania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *