Radio Asymetria

Płocczanin, zakochany w malowniczym położeniu Płocka.

Na co dzień biurwa urzędowa, w wolnym czasie zapalony ogrodnik buszujący we własnym prywatnym ogrodzie botanicznym utworzonym w RODOS, wakacyjny łazik górski zauroczony i zakochany w Tatrach, a jesienią grzybiarz nie mylić ze starym grzybem, chociaż pół wieku na kark się mu powoli wdrapuje.

Muzycznie skrzywiony w stronę rocka, metalu i heavy metalu, ale z racji tego, że w swym krótkim, acz bogatym życiorysie otarł się o bycie DJ-em (co było dawno dawno temu i nieprawda) to stare uzależnienie do muzyki klubowej i dance mu pozostało (a wypociny tego pokłosia znajdziecie w Discotex).

Z Radiem Asymetria z różnymi częstotliwościami związany od roku 2009, by od lutego 2021 rozpocząć tworzenie podcastów jako nowej formy komunikacji ze słuchaczami. Pikantne komentarze polityczne, satyryczne spojrzenie poprzez krzywe zwierciadło na otaczający nas świat oraz promowanie dobrej muzyki – to wszystko znajdziecie w tych produkcjach: Wkręcioł i Activ Rock Show.

Taki oto jest ten Sezon, muzycznie gatunkowo zakręcony, politycznie niepoprawny, asymetryczny typ  ludzika niepokornego, który zabawę w radio traktuje jako swoisty rodzaj walki ze stresem i odreagowanie trudności życia dnia codziennego

Poprzedni
Następny