Gall

Admin, Dj

Od czwartej klasy podstawówki, kiedy przyśniło mi się, że pracuję w radiu, jestem w tym radiu zakochany po uszy. Otarłem się o kilka rozgłośni radiowych i tych mniejszych i większych (w sumie jakieś 10 lat doświadczenia) ale także o lokalną telewizję(4 lata doświadczenia).

W Asymetri.... nawet nie wiem ile ale będzie dobre 18 lat. Wkręcił się i został.

Na codzień stara się bezskutecznie naprawić świat jako programistyczny mózg (choć obok mózgów to tylko siedzi w pracy). Nienawidzę odkurzania ale za to lubię prasować. Tak wiem, padło mi na głowe. Najważniejsze, że mi z tym dobrze.

 


Mimik

Gra w jedną grę, ma jednego syna i posiada jedną żonę.

Jest też posiadaczem diablo ciętego języka i pieprznego poczucia humoru, który możecie poznawać we Wkręciole.

Diablo, Diablo, Diablo celnie komentuje polityczne potknięcia władz, kleru i moheru.

Z Asymetrią związany od kiedyś tam, przeważnie jako anonimowy reżyser audycji (nie mylić z anonimowym alkoholikiem  ), ale mikrofon przyciągnął go i wzajemnie się pokochali.

Chociaż nie do końca … bo Mimik to … 

… skryty wielbiciel miękkich cycuszków.


Slavola

Pierwszy płocki elektroniczny kataryniarz, poeta, myśliciel i kobiecych wdzięków wielbiciel.

Ma na swoim koncie wiele liryków, erotyków i poezji pięknej, którą chętnie podzieli się ze słuchaczami. Laureat wielu konkursów literackich, zdobywca Liścia Dębu … twórca własnego obwoźnego Radia SIL, tym razem w roli prezentera własnej twórczości w otoczeniu muzyki…

na antenie ASYMETRII.

Swymi wierszami chwyta to co nieulotne, swoimi audycjami powinien uchwycić w locie Wasze serca i uczuciami związać.

Oto, w telegraficznym skrócie co nie co o Slavola … którego na co dzień możecie spotkać w Płocku: na deptaku, na Tumach, SDK-u czy w Domu Broniewskiego. Teraz też spotkacie go w Radiu Asymetria.


Sezon

DJ

Sezon czyli Radosław Mustwiłło, rodowity Płocczanin, zakochany w malowniczym położeniu Płocka.


Na co dzień biurwa urzędowa, w wolnym czasie zapalony ogrodnik buszujący we własnym prywatnym ogrodzie botanicznym utworzonym w RODOS, wakacyjny łazik górski zauroczony i zakochany w Tatrach, a jesienią grzybiarz nie mylić ze starym grzybem, chociaż pół wieku na kark się mu powoli wdrapuje.


Muzycznie skrzywiony w stronę rocka, metalu i heavy metalu, ale z racji tego, że w swym krótkim, acz bogatym życiorysie otarł się o bycie DJ-em (co było dawno dawno temu i nieprawda) to stare uzależnienie do muzyki klubowej i dance mu pozostało (a wypociny tego pokłosia znajdziecie w Discotex).


Z Radiem Asymetria z różnymi częstotliwościami związany od roku 2009, by od lutego 2021 rozpocząć tworzenie podcastów jako nowej formy komunikacji ze słuchaczami. Pikantne komentarze polityczne, satyryczne spojrzenie poprzez krzywe zwierciadło na otaczający nas świat oraz promowanie dobrej muzyki – to wszystko znajdziecie w tych produkcjach: Wkręcioł i Activ Rock Show.


Taki oto jest ten Sezon, muzycznie gatunkowo zakręcony, politycznie niepoprawny, asymetryczny typ  ludzika niepokornego, który zabawę w radio traktuje jako swoisty rodzaj walki ze stresem i odreagowanie trudności życia dnia codziennego.