Radio Asymetria

post-header

Listopadowe wydanie Activa ukazuje się nie bez przyczyny 10 dnia tego miesiąca. To właśnie wydanie to istny strzał w dziesiątkę. Przyznajemy, że tym razem Sezon wybrał dla Was takie płyty, które powinny na długo zagościć nie tylko na Waszych półkach i w kolekcjach muzycznych, ale także w serduchach.

Rozpoczynamy od brytyjskiej grupy muzycznej The Zombies, która podarowała nam po długim oczekiwaniu kolejny album. Nowe dziesięć utworów to tak jakby restart i kontynuacja po tym jak w 1967 roku grupa rozpadła się. Następnie poeksperymentujemy z Ego Trip i Papa Roach, czyli nowym, bardziej elektronicznym, jednocześnie przebojowym brzmieniem nie zapominającym o jakości riffów. Dla bardziej wytrawnych słuchaczy po rozkoszujemy się The Who wraz z Withou Orchestra – Live At Wembley. Jeśli tęskniliście za polskim brzmieniem w Activ Rock Show, dzisiejszy wybór, który padł na Zenka Kupatasę i Rezyliencję I – Tak 3mać! – nie powinien Was rozczarować ale wręcz przeciwnie – zachwycić.

A na zakończenie wybór nieoczywisty – Gorillaz i wydanie delux albumu Cracker Island. W głównej mierze za dobry poziom tego albumu odpowiadają świetne muzyczne kompozycje. Królują tu oczywiście basy i syntezatory, które dają dużo świeżości i polotu. Sprawdźcie, czy Cracked Island jest albumem dobrym a może wybitnym? Tak oto przedstawia się po krótce to czego możecie się spodziewać w 39 spotkaniu w Activ Rock Show. Zapraszamy w imieniu Sezona.

Playlista:

 1. The Zombies – Merry-Go Round
 2. The Zombies – Dropped Reeling & Stupid
 3. The Zombies – The Sun Will Rise Again
 4. Papa Roach – Killing Time
 5. Papa Roach – Cut The Line (feat. Beartooth)
 6. Papa Roach – Kill The Noise
 7. Papa Roach – Ego Trip
 8. The Who – Substitute (Without Orchestra)
 9. The Who – The Seeker (Without Orchestra)
 10. The Who – Baba O’Riley
 11. Zenek Kupatasa – Reset
 12. Zenek Kupatasa – Dzieciak
 13. Zenek Kupatasa – Kotwica
 14. Zenek Kupatasa – Żyj dobrze, umieraj staro
 15. Gorillaz – New Gold (feat. Tame Impala and Bootie Brown) (Explicit)
 16. Gorillaz – Skinny Ape (Explicit)
 17. Gorillaz – Captain Chicken (feat. Del The Funky Homosapien) (Explicit)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *