Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

ARAS WOLF z kolejnym hitem „Shadows in the Night”?

Aras Wolf – Polski DJ i producent mieszkający na codzień w Szwajcarii. Single anglojęzyczne wyprodukowane przez Arasa kierowane są zarówno na polski jak i zagraniczny rynek. W styczniu ruszył niesamowity projekt – 12 singli w 12 miesięcy! Tyle tanecznych, mainstreamowych, dance-popowych numerów chce wydać w tym roku Aras Wolf. Na co dzień pracuje na etacie, a muzyka to dla niego niesamowita odskocznia od życia codziennego i przyziemnych problemów, pasja i piękne hobby – jak sam twierdzi, muzyka jest po prostu jego częścią. Właśnie do naszych uszu trafił kolejny – zatytułowany „Shadows in The Night”.

ARAS WOLF- Shadows in the night

“Shadows in the Night” to następny singiel na liście tegorocznego wydawnictwa. Aras Wolf jak pisaliśmy wcześniej, w tym roku wyda aż dwanaście utworów – ten podobnie jak wcześniejsze również odznacza się radiowym potencjałem. Mimo, że jest odrobinę lżejszy niż dotychczasowe single, muzycznie wciąż chwyta i pozytywnie się kojarzy. Dancefloorowy pop po angielsku, świetnie wyprodukowany, z genialnym refrenem! Porywa od samego początku, dając słuchaczowi vibe wolności i dobrej zabawy przy nadchodzącym cieple.

fot. profil fb artysty

Kilkanaście singli i praca nad płytą: ten rok będzie bardzo angażujący muzycznie dla Artysty. Dużo satysfakcji sprawia mu praca z utworami, których słuchał w młodości i przy których się wychował, dlatego na jego płycie z pewnością pojawi się dużo perełek polskich i zagranicznych, wyciągniętych z worka lat 80-tych i 90-tych, w kapitalnych wersjach.

Poprzednie nowości znajdziecie tutaj

Info i media społecznościowe wbijajcie tutaj

Materiał dzięki

Piotr Baranowski

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *