Radio Asymetria

post-header

Gościem Pasjonatów Radia Asymetria tym razem jest sportowy świr, trener personalny, nauczyciel W-F i założyciel grupy Calisthenics Płock, Artur Szymański z Płocka.

Lubicie ćwiczyć z innymi osobami mającymi pozytywną zajawkę na trening? No to koniecznie musicie poznać Artura. A wraz z jego osobą poznacie tajemnice ….

KALISTENIKI, czyli treningu z własną masą ciała. Jest to bezpieczna forma treningu – jak mówi nam Artur Szymański . – Bazujemy na zwiększeniu świadomości w zakresie pracy mięśni głębokich. Podstawowe ćwiczenia stabilizacyjne takie jak pompka, przysiad czy podciągnięcie wykonane prawidłowo mogą być wymagające dla ćwiczącego, ale w Naszym sporcie są BAZĄ ! Rozgrzewka, rozciąganie, mobilizacja, sztangi, gumy, podciąganie, pompki TO MY!

Poza BAZĄ jest poziom wyżej czyli: stanie na rękach, muscle up, back lever, front lever czy dragon flag – o tym wszystkim w dzisiejszym podcaście.

Jeśli zarazisz się tym co jest pasją Artura to kolejnym etapem jest OCR czyli biegi przeszkodowe – To wymagająca forma sprawdzenia siebie, swoich mocnych i słabych stron w trudnych warunkach terenowych i pogodowych. Na treningach poza bazą kalisteniczną uczymy się technik pokonywania przeszkód, które potem możemy zastosować w praktyce na wszelakich biegach typu Biegun, Adrenaline Rush, Viking’s Run, Armageddon Active, Barbarian czy Runmageddon. Pokonywanie przeszkód daje niesamowitą frajdę i sprawia, że chcemy jeździć na wszystkie biegi organizowane w całej Polsce. – opowiada nam Artur

W swojej grupie oferują miłą atmosferę i profesjonalne podejście do treningu. Nie zwlekajcie! Nie marnujcie czasu! Zakochaj się w kalisthenice oraz OCR i progresujcie razem z Arturem i Calisthenics Płock.

Zdradzimy Wam także kilka szczegółów z życia prywatnego Artura, dowiemy się czy na hasło trener personalny paniom uginają się nogi, jak to jest z tą dietą i rzeźbą ciała, czy wreszcie jakiej muzyki słucha przy treningach i prywatnie Artur.

Artur Szymański – Calisthenics Płock

Trener personalny – kalistenika (Ghetto Workout)
Instruktor Street Workout i kalisteniki Level 1 & 2 (Ghetto Workout)
Instruktor OCR Level 1– biegi przeszkodowe (OCR Polska)

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

Calisthenics Płock | Facebook

Facebook

fot. archiwum Artur Szymański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *