Radio Asymetria

post-header

Przed nami kolejny CUD NAD WISŁĄ. Na trzecie spotkanie zlotu pojazdów militarnych i nie tylko zapraszamy w imieniu organizatorów. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem historyczno-militarnym objął prezydent miasta Płocka Andrzej Nowakowski. Patronat medialny nad wydarzeniem objęliśmy MY czyli Radio Asymetria i Asymetria Podcasts.

To już trzecie z rzędu przedsięwzięcie o tematyce historycznej, przypominające o ważnych dla nas wydarzeniach, podtrzymujące i rozwijające świadomość narodową. Jak co roku, inicjatywa ta spotka się zapewne z dużym zainteresowaniem.

O tegorocznej formie spotkania w naszej redakcji rozmawialiśmy z głównym organizatorem imprezy Andrzejem Łukasiakiem.

W tym roku forma spotkania, będzie na bazie sobotniego rajdu po okolicy ( trochę czarnego , trochę szutru, trochę żwirowni i trochę torfowisk – wszystko w przygotowaniu – mówi nasz gość.

Miejsce imprezy to okolice dojazdu do Mostu Solidarności w Płocku. W tym właśnie miejscu zjadą się z całej Polski sympatycy, przyjaciele i koledzy zafascynowani maszynami i pojazdami militarnymi. W większości będą to zabytkowe pojazdy, chociaż niewykluczone, że wśród tych „staruchów” jak je określił Andrzej spotkamy i nowsze modele.

Co prawda impreza ma charakter zamknięty z okienkiem drugiego dnia dla zwiedzających. Będzie można wtedy pooglądać pojazdy, zasiąść za kierownicą, przejechać się za zgodą oczywiście właściciela.

Jeśli jesteś fanem pojazdów militarnych i chciałbyś dołączyć do tego wydarzenia jako uczestnik wbijaj na poniższy link na fb

Więcej informacji i rozmowa z Andrzejem Łukasiakiem w nadchodzącym 26 wydaniu Wkręcioła już w lipcu. Obserwujcie nasz fb i stronę www.radioasymetria.net

WIĘCEJ INFO POD TYM LINKIEM

Cud nad Wisłą 2023 | Facebook

Organizatorom życzymy dużej frekwencji, przyjaznej pogody, powodzenia a uczestnikom inspirujących spotkań z historią, która tego dnia stanie się wręcz namacalna.

Gorąco zapraszamy a po szczegóły wbijacie na profil organizatora Andrzeja Łukasiaka

Facebook

Tekst: R. Mustwiłło

Foto: Własne organizatorów oraz R. Mustwiłło

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *