Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Kasia Chałdaś z najnowszym singlem „BOY”

Przed Wami utwór, który dziś miał swoją premierę w serwisach streamingowych. To nowa propozycja muzyczna Kasi Chałdaś zatytułowana „BOY”. Wokalistka sama napisała tekst utworu a do pracy przy muzyce zaprosiła znanego wszystkim Tomka Luberta – legendę polskiej muzyki pop. Lubert jest twórcą wielu hitów takich gwiazd jak zespół Video, Volver czy Virgin i od dzisiaj jego charakterystyczne gitarowe riffy można usłyszeć na singlu Kasi. Artyści wspólnie stworzyli porywający, energetyczny utwór nawiązujący w stylistyce do klasyki pop lat 90-tych. Producentem utworu jest Dawid Adamiec. To on odpowiada za ostateczny klimat i szlif utworu „BOY”.

Ta piosenka powstała w momencie, gdy musiałam odnaleźć w sobie siłę po uczuciowych perturbacjach. Postanowiłam, że się nie poddam, a swoje rozczarowania przekuję w motywację do jeszcze większej pracy a przed wszystkich do potraktowania samej siebie z większą miłością i respektem. Stara dobra prawda, że co nas nie zabije, to nas wzmocni ma sens. Warto walczyć o siebie na każdym polu. Bardzo cieszę się, że udało mi się skomponować ten utwór we współpracy z Tomkiem Lubertem. Tomek jest bardzo kreatywny i ma w sobie ogromną ilość pozytywnej energii do działania. To na pewno nie nasze ostatnie wspólne dźwięki :)” Do utworu powstał teledysk autorstwa Łukasza Kaugana.

Kasia Chałdaś – BOY (Oficjalny teledysk)

Kasia Chałdaś to 17 letnia wokalistka pochodząca z Kozienic. Z muzyką związana jest od dziecka. Ma bardzo umuzykalnioną rodzinę – dziadek jest perkusistą i wokalistą, brat i siostra także śpiewają i grają na wielu instrumentach. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie wiolonczeli i pianina w Kozienicach. Jest laureatką wielu nagród w konkursach i festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży Jana Wojdaka w Krakowie czy wygrana w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów „New Music Star” Lipno 2022. Sama pisze teksty i komponuje swoją muzykę. W 2023 roku ukazał się jej debiutancki singiel „With You”. To bardzo dojrzała nastrojowa, romantyczna ballada. 30 kwietnia swoją premierę ma jej drugi singiel stworzy we współpracy z Tomkiem Lubertem, pt. „BOY”.

Materiał dzięki”

Izabela Frechowicz

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *