Radio Asymetria

post-header

Alternatywny zespół rockowy Driive narodził się w Madrycie w 2015 roku, w wyniku przekształcenia wcześniejszego projektu znanego jako The Persistence of Vision. Trzech członków tej grupy, gitarzyści Alex Gómez i Jose Luis Estrada, wraz z wokalistą Brianem Ambite, postanowili założyć nowy zespół. Dołączyli do nich Jose Manuel Ruiz na perkusji oraz Juan Olivares na basie.

Teraz Driive wydaje nowy singiel… i twoja nuda zniknie na następne dwie i pół minuty. Joy of Living to utwór, który nie wymaga od ciebie niczego więcej niż pary uszu i zatopienia w przyjemnych dźwiękach!

DRIIVE Joy Of Living

Z mocnym impetem, od pierwszych taktów, z dzikim bębnem i potężnymi, diabelskimi gitarami, zespół z Madrytu w tej nowej kompozycji wydobywa najbardziej zabawowy aspekt naszego istnienia, oddziałując na emocje związane z żywą muzyką, otoczeni przez przyjaciół. Ten hymn garage rockowy pozwala nam na chwilowe zapomnienie o wszystkich naszych problemach.

Joy of Living to pierwszy singiel z albumu, wyprodukowanego przez Carlosa Hernándeza (Triángulo de Amor Bizarro, Viva Suecia, Carolina Durante), który ukaże się pod koniec 2024 roku.

Najbliższe daty, kiedy będziemy mogli cieszyć się elektryzującym występem zespołu z Madrytu, to:

18 maja w Valladolid na festiwalu Ciclo Polar by Galán Fest!
28 września w Cuenca
5 października w Gandía

Driive to fascynujący projekt muzyczny, który łączy różne style i inspiracje. Ich muzyka może być opisana jako alternatywny rock, a ich twórczość jest pełna pasji i oryginalności. Czekamy na więcej utworów od tego obiecującego zespołu!

Materiał dzięki

Enka Tripiana & International Press: Juanma Medina

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *