Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Anna Hamela we francuskojęzycznym utworze „Alizee”

Ukazał się najnowszy utwór Anny Hameli pt. „Alizee”. Artystka jest jego kompozytorką i autorką tekstu. Utwór „Alizze” pochodzi z płyty „Quand je t’aime”, która ukaże się już w maju. Jest osobistym hymnem napisanym przez matkę dla córki. Jest wyrazem wdzięczności i radości za obecność dziecka w jej życiu.

Anna Hamela to barwna, nietuzinkowa osobowość i wolna dusza artystyczna, Jak sama siebie określa: Kolorowy Ptak, siewca radości. Autorka tekstów i kompozytorka. Śpiewa po polsku, francusku i hiszpańsku, a ostatnio, w języku Marshala.
Kilka lat temu odkryła w sobie talent plastyczny. Owocem pracy w tym obszarze są wysokowibracyjne obrazy. Śmiało można powiedzieć, że jej malarstwo intuicyjne jest niezwykle kolorowe i energetyczne, tak jak ona sama.

Od dziewiętnastu lat praktykuje Rytuały Tybetańskie, prowadzi między innymi warsztaty Rytuały Tybetańskie Hameli.
Laureatka Szansy na Sukces z zespołem Bajm z piosenką „Ta sama chwila”.
Ma na swoim koncie albumy „Światło” (producentem jest Marcin Kindla) i
album „Marshal” ukazał się w 2022 roku. Ania śpiewa na nim własne teksty i kompozycje. Produkcją płyty zajął się Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy z Jackiem Wójcicki, Maciejem Maleńczukiem czy Antkiem Smykiewiczem. Ukazał się już pierwszy, tytułowy utwór z tej płyty.

Anna Hamela – Alizee (Official Music Video)

To muzyczny ślad po wyjatkowym, pełnym miłości natchnieniu. Pisząc piosenkę dla mojej córki mam w pamięci przeżycia ze swojego dzieciństwa. Chcę i marzę o lepszym życiu dla swojego dziecka. Darzę ją czułością i wiarą, że wszystko co najpiękniejsze, spotka właśnie ją.
Piosenka jest dobrą nadzieją dla wszystkich dzieci i kochających rodziców. Jest wołaniem o mądre i dobre życie. Jest prośbą o zrozumienie delikatnego serca każdego dziecka. Jest modlitwą, która daje moc i odwagę, aby mimo trudnych doświadczeń wciąż stawać się lepszym człowiekiem, rodzicem, przykładem
– opowiada sama artystka.

Więcej info znajdziecie tutaj

Materiał dzięki

Izabela Frechowicz

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *