Radio Asymetria

post-header

Od jakiegoś czasu można nam postawić kawę, co część z Was uczyniła. Szczególnie cieszy zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na którą wpłaciliśmy całkiem okazałą (jak dla nas) kwotę. Oczywiście tylko dzięki naszym wspaniałym słuchaczom.

Dobra. Do rzeczy. Radio Asymetria to projekt niekomercyjny. Był, jest i będzie zawsze darmowy i kompletnie bez reklam. Utrzymywanie Radia Asymetria zaczyna się robić wyzwaniem czasowym i finansowym.
Czasowo dajemy radę, finansowo jeszcze też, ale widzimy już, że dochodzimy do granic naszych możliwości. Każdy z nas dokłada jakąś cegiełkę do całego projektu. Jednak jego sukces i popularność nas zaskoczyła. Jesteśmy tym faktem bardzo pozytywnie zaskoczeni. No bo jak się nie cieszyć jak z miesiąca na miesiąc jest więcej słuchaczy. Gdy patrzymy jak rosną słupki słuchalności i odwiedzin strony (przez ostatni rok będzie to jakieś 800%), to pękamy z dumy. Jednak nasze finanse już niekoniecznie.

Dlatego dodaliśmy do naszej strony możliwość zostania Patronem Radia Asymetria. Wszystko odbywa się na znanym i lubianym serwisie Patronite.

Jak to działa? To proste. Zakładając konto na Patronite masz możliwość wspomóc naszą twórczość pewną kwotą. Ta kwota będzie po prostu pobierana z Twojego konta i przekazywana na rozwój Radia Asymetria. Trzeba dodać, że w każdej chwili masz możliwość zrezygnować ze wsparcia. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

Nie będziemy tu zamydlać oczy ani nic takiego. Nie. Nie staniemy się najlepszą stacją w sieci (fajnie by było, ale jesteśmy realistami i mamy ogrom pokory w sobie). Możecie być jednak pewni, że Asymetria nie zginie i nie przestanie grać. Staniemy na rzęsach a dźwigniemy projekt finansowo. Jakoś damy radę, ale z Waszą pomocą będzie nam zdecydowanie łatwiej i będziemy mogli się bardziej skupić na tworzeniu materiałów dla Was, a nie na poszukiwaniu zaginionych finansów.

Nie od dziś wiadomo, że mniej więcej znając budżet, co miesiąc można planować inwestycje. Rozwój itd. A plany mamy spore i piękne 🙂

Tak więc jeśli chcecie nam pomóc, jeśli uważacie, że naszą pracę należy nagrodzić to już Wam dziękujemy. Ale także nic się nie stanie, jeśli nie jesteście przekonani o tym, że nam się coś należy i nie dołączycie do naszych Patronów.

Dołączajcie tylko jeśli jesteście tego pewni i przede wszystkim stać Was na przeznaczenie kilku złoty miesięcznie na nasz szalony projekt.

A właśnie. Wspierając nas możesz także coś uzyskać dla siebie. Szczegóły na naszym profilu Patronite.

Parafrazując klasyka: „To jak? Pomożecie?!”

Redakcja Radia Asymetria.

PS. Jak macie pytania to śmiało. Zadawajcie je w komentarzach a my się do nich odniesiemy.

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *