Radio Asymetria

post-header

“Mr. No One” to nowe wydanie The Tragic Company, stając się trzecim zapowiedzianym utworem z gorąco oczekiwanego nadchodzącego albumu “Paradox Vol. 2” i jednym z najbardziej społecznie krytycznych utworów w ich repertuarze.

“Mr. No One” to krok naprzód pod względem brzmienia zespołu i jasne oświadczenie o zamiarach. Został wyprodukowany przez Juanma Medinę i zmiksowany przez Paco Requenę. Po raz kolejny, gitary o wysokim zysku przejmują całkowite protagonizm w miażdżących riffach, które zachęcają do headbangingu w wielkim utworze, który zachwyci najbardziej wymagające uszy fanów nowoczesnego metalu. Sam w sobie, utwór to kwasna krytyka nowej fali influencerów, youtuberów, tiktokersów i streamerów w ogóle, którzy są zdolni do zrobienia czegokolwiek, aby zdobyć lajki i obserwujących. Jest też wyraźne potępienie pewnych postaw społeczeństwa, które jest stagnujące, zobojętniałe i pełne egoizmu.

The Tragic Company – Mr. No One (Official Music Video)

Jak zwykle, teledysk został ponownie wykonany przez El Páramo, i zanim zrobisz jakiekolwiek pomysły w swojej głowie, zalecamy obejrzenie go do końca. Został nakręcony w obiektach Muled Sound, a wyprodukował go Josema Blanco, w Manilvie (Malaga). Występuje w nim Elvira Pedregal jako streamerka Oraange Bite; Josema Aranda jako operator kamery i Romina Torroba w makijażu i fryzjerstwie.

The Tragic Company:

Drums: Jose Luis Fernández „Chelu”.
Bass and backing vocals: Alan Voreaux
Guitar and backing vocals: Mariano Alcobendas
Lead vocals and guitar: Juanma Medina

Materiał dzięki

Enka Tripiana
Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *