Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

„Rapture” – nowy singiel od Anette Olzon

Przygotujcie się na porwanie przez elektryzujący nowy singiel i wideo od byłej wokalistki Nightwish, Anette Olzon! “Rapture” to tytułowy utwór z jej bardzo oczekiwanego trzeciego solowego albumu, który ma zostać wydany 10 maja przez Frontiers Music. Obejrzyjcie fascynujący film stworzony przez Patrica Ulleusa i doświadcz potężnych wokali i ciężkich melodii Anette. Nie przegap cie tego ekscytującego wglądu w to, co zapowiada się na epicki album!

Produced by Magnus Karlsson and Anette Olzon
Studio: Stunt Guitar Studio, Oldbarn Drumstudio, Alyson Avenue Studio
Recorded by Magnus Karlsson, vocals recorded by Niclas Olsson
Mixed & mastered by Jacob Hansen

Trzeci album solowy Anette Olzon będzie nosił tytuł „Rapture”. Materiał ukaże się 10 maja 2024 roku, na płytach kompaktowych i winylowych, nakładem Frontiers Music srl. Jako pierwszy singiel opublikowano „Heed the Call”.

Produced By : Anette Olzon/Magnus Karlsson
Studio: Stunt Guitar Studio/ Oldbarn Drumstudio/ Hansen Studios
Recorded By: Magnus Karlsson, Anders Köllerfors, Niclas Olsson
Mixed By: Jacob Hansen
Mastered By: Jacob Hansen

Szwedka Anette Olzon zdobyła największą sławę z grupą Nightwish, której wokalistką była w latach 2007-2012. Udzielała się też w formacji Alyson Avenue, tworzyła duety The Dark Element z Janim Liimatainenem i Allen/Olzon z Russellem Allenem, a także zaśpiewała na albumie „Heart Healer” Magnusa Karlssona.

fot. fb artystki

Pierwszym długograjem w solowym dorobku wokalistki był wydany w 2014 roku „Shine”. Album miał charakter popowo-rockowy. Na opublikowany w 2021 roku „Strong” trafił materiał cięższy i szybszy.

„’Rapture’ gładko porusza się po różnych gatunkach muzycznych, od symfonicznego do melodyjnego power metalu ze szczyptą melodyjnego death metalu, zachowując nieodparcie chwytliwą esencję” – czytamy w notce informacyjnej.

Social media:

Facebook

Materiał przygotowany przez

Redakcję Muzyczną Radia Asymetria

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *