Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Jakilin prezentuje nowy HIT „Silent Please”

Mamy przyjemność przedstawić Wam nowy singiel JAKILIN – SILENT PLEASE. Na chwilę wracając do muzyki house z lat 90. – Silent Please to przede wszystkim wprowadzenie zabawy do świata, gdzie czasami jest zbyt dużo mówienia i zbyt mało działania.

Potężny utwór imprezowy gotowy dla każdego. Fajny riff na pianinie, głęboki bas i energia, która działa zarówno w radiu, jak i trzęsie parkietami, jest gotowa, aby rozjaśnić nastrój i dobrze się bawić. Jest to również trzeci singiel JAKILIN, który znajdzie się na jej nadchodzącym albumie wydanym później w 2024 roku. Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami tą muzyką i mam nadzieję, że spodoba się Wam tak samo jak mi – opisuje nowy singiel artystka.

JAKILIN – SILENT PLEASE

JAKILIN to brytyjska artystka, która pracuje nad swoim pierwszym albumem. Jest również główną wokalistką niemieckiej grupy CultureBeat, gdzie nadal występuje, ale podróżuje między Szwecją a Danią, nagrywając swoją muzykę. Miesza różne gatunki, takie jak RnB i tradycyjna muzyka pop, ale główny nacisk kładzie na EDM, House i style elektroniczne.

Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami tą muzyką i mam nadzieję, że spodoba się Wam tak samo jak mi. Dziękuję za wsparcie i zapraszam do słuchania!

Redesign Your Life · Jakilin

Materiał dzięki:

Didde-Marie Højberg
AnR at M4D MUSIC

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *