Radio Asymetria

post-header

Słynny producent Carlos Hernández ponownie współpracuje z zespołem. Sarajevo ’84 kontynuuje swoją drogę w andaluzyjskiej scenie undergroundowej, a robią to, stawiając na zwycięskiego konia, jakim zawsze jest Carlos Hernández Nombela, w swoim studio Castillo Alemán. Zespół z Granady znalazł swój najlepszy dźwięk w jego sygnaturze. Najlepszym dowodem na to jest ich nowy singiel “L.O.V.E.M.E.”, który został wydany 4 kwietnia ponownie na legendarnym granadyjskim labelu Wild Punk Records i jest trzecim zwiastunem ich następnego albumu, po singlach “The Cliff” i “Are You Lonely?”.

“L.O.V.E.M.E.” to piosenka w najczystszy sposób The Strokes, która oczarowuje od pierwszego akordu, z porywającym rytmem i energetycznymi gitarami. Ten nowy singiel z drugiego LP zespołu z Granady zanurza cię w rollercoaster emocji. Jego okładka została zaprojektowana przez artystkę Rosa Olagüe García. Czy jesteś gotowy, aby zakochać się trochę więcej o północy?

L.O.V.E.M.E.
Love me a little more at midnight.
Grabado, mezclado y masterizado por Carlos Hernández Nombela (El Castillo Alemán).
Videoclip creado por Francisco García.

Można go posłuchać na żywo podczas ich trasy koncertowej 2024 na letnich festiwalach i w klubach na całym terenie Hiszpanii, w tym w Sala Sol w Madrycie i Planta Baja w Granadzie.

Sarajevo ’84 to: Andrés Martínez (wokal i gitara rytmiczna); Óscar Nienor (gitara prowadząca); Miguel Ángel García (perkusja) i Luz Bajo (gitara basowa).

Materiał dzięki:

WPR Promotion | Enka Tripiana
Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *