Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Shiila prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty

Oddajemy Wam do odsłuchu najnowszy singiel zatytułowany „Serum” od Shiila. Serum jest mieszanką brudnego rapu z rockiem alternatywnym/ nu metalem. Jest to utwór poruszający kwestie istnienia, poradnik funkcjonowania dla wrażliwych ludzi którzy gdzieś tą wrażliwość w sobie tłumią.
Myślę, że każdy w tekście znajdzie coś dla siebie jak odpowiednio poszuka. Opowiada też o trudnościach na drodze i częstej zawiłości spraw które dotkliwie na nas działają. Jaki jest sposób na to wszystko? Serdeczność, dystans, akceptacja i tworzenie swojego celu. Możesz być łodzią którą ponoszą falę, falą którą ponosi wiatr, ale czy wiesz, że jesteś też wiatrem? – opowiada o utworze artysta.

Shiila – Serum ( Official Video )

Nazywa się Artur Porębski, jest artystą oscylującym między różnymi gatunkami muzyki.
W jego twórczości można się spodziewać mieszanki rocka, hip hopu, nu metalu, funku, grunge’u, dubstepu. Utwory nagrywa, produkuje i miksuje w domowym zaciszu.
Mimo różnorodności gatunkowej istnieje w tym wszystkim jedno konkretne spoiwo, emocje.
Muzyka jest dla niego najwyższą formą ekspresji w której może wyrazić to czego często nie jest lub nie był w stanie wyrazić słownie. Inspiracje czerpie ze snów, ciszy, gwaru miasta, twórczości artystów których sobie ceni.

fot. materiały prasowe

Utwór już hula na naszej playliście oraz niebawem zagości w podcaście Gorąca Nowość nr. 10. Zapraszamy.

Materiał dzięki

Mariusz Majchrzak

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *