Radio Asymetria

post-header

Michał „Dimon” Jastrzębski – muzyk, perkusista, autor tekstów oraz współzałożyciel zespołu Lao Che. Po zawieszeniu działalności Lao Che stworzył zespół Monofon, z którym nagrał jedną płytę pt. „Monomiasto”. Ze względu na nagłą śmierć wokalisty i autora  tekstów – Jacka „Budynia” Szymkiewicza wraz z wydaniem płyty w 2022 roku – zespół zakończył działalność. Oprócz pracy artystycznej Dimon jest uznanym muzykiem sesyjnym. Na przestrzeni lat dzielił scenę z wieloma artystami, m.in. Artur Rojek, Daria ze Śląska, Anieli, Paweł Krawczyk, Pogodno, Matylda Damięcka, Radek Łukasiewicz, Kortez, Nosowska, JazzboyRecords, Polskie Znaki, Żywiołak i wielu innych, wspaniałych artystów. 

fot. fb artysty

Piosenka pt. „Latte” jest kolejnym singlem zapowiadającym płytę zespołu DIMoN. Pomysł na tę piosenkę i klip narodził się podczas rozmów o życiu pomiędzy Dimonem a Górecką, które ciągnęły się godzinami na Powiślu, Saskiej Kępie i w okolicach Placu Konstytucji – mówi artysta.

DIMoN – Latte (feat. Michał „Fox” Król)

Czujemy w kościach, że zanosi się na płytę roku.

Media społecznościowe

Jeśli chcecie posłuchać podcastu o poprzednim projekcie, w którym artysta brał udział to zapraszamy do Monomiasta i wywiadu z Rafałem Boryckim

Materiał przygotowała Redakcja Muzyczna Radia Asymetria

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *