Radio Asymetria

post-header
fot. materiały prasowe

Oddajemy Wam do uszu „DŹWIĘK PRZETRWANIA” od M4D. Każdy przechodzi przez ciężkie, ciemne chwile w życiu. A niektórzy doświadczają gorzkiej klątwy kilku osób, które chcą dla nich najgorszego. Ta piosenka jest o znalezieniu tej dodatkowej energii – aby wrócić na właściwe tory i przejąć kontrolę, nie tracąc wiary.

M4D – Bounce Back

Utwór, z którym właśnie się zapoznaliście, dotyczy również wewnętrznego pragnienia przetrwania i instynktu podboju. Zwierzę wewnątrz. Instynkty, które pojawiają się pod powierzchnią. Polowanie. Bounce Back to trzeci singiel z nadchodzącego albumu M4Ds zaplanowanego na 2024 rok.

M4D – znany również jako Morten Dybdal – wydał swój pierwszy singiel Ukraine (We Never Stop Believing) w październiku 2023 roku – który był grany w krajach na całym świecie.

Następnie w 2024 roku ukazała się piosenka Father Love – miłosna piosenka do jego dwóch synów – a ostatnio ciepły letni utwór r’n’b Mirror Dance cieszył się dużą popularnością w globalnych radiach.

Muzyka ma żywe uczucie i gra z różnymi gatunkami – od lat 80. do nowoczesnych dźwięków popu i rocka – wszystko nagrane przez M4D w studiu w Kopenhadze.

Materiał dzięki

Didde-Marie Højberg
AnR at M4D MUSIC

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *