Radio Asymetria

post-header

Płocki Teatr Dramatyczny będzie gościł na swoich deskach artystę szczególnie wybitnego. Już 21 kwietnia spotkamy tam Michała Bajora. Fenomen polskiej piosenki, charyzmatyczny, niezależny, tajemniczy, a przede wszystkim utalentowany. Zapowiada się wszystko to z czego znany jest Michał Bajor: piękna muzyka, wartościowe teksty, kojący, ciepły głos, prawdziwy muzyczny kunszt. Płock to kolejne miasto na trasie koncertowej artysty promującej nową płytę ,,No, a ja?”. To projekt, którym Michał Bajor świętuje 50-lecie pracy artystycznej.

„No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała.

W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Na krążku są wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah. Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz wspaniali muzycy, współpracujący z nim od lat.

Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości.

W ZWIĄZKU ZE SPECYFICZNYM I KAMERALNYM CHARAKTEREM RECITALU MICHAŁA BAJORA ORGANIZATORZY UPRZEJMIE PROSZĄ O NIE PRZYPROWADZANIE NA KONCERT MAŁYCH DZIECI PONIŻEJ 6 ROKU ŻYCIA.

Bilety kupicie na biletyna.pl

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *