Radio Asymetria

post-header

To jeden z tych debiutów, który z marszu może mocno narozrabiać! „Na Zawołanie” to… po prostu hit! I to jaki! – bardzo radiowy, bardzo współczesny, bardzo wpadający w ucho, świetnie wyprodukowany i napisany… brzmi jak przepis na sukces? Damian zamierza trochę zwojować na polskiej scenie, a tym utworem udowadnia, że ma na to realną szansę! Hit tego lata? Przekonamy się niebawem.

Po prostu Damian – Na zawołanie (Official Music Video)

Ten numer ma naprawdę duży potencjał na popowy, radiowy hit – choć dopiero ma premierę, już czujemy, że wielu go pokocha! Bardzo wpadająca w ucho melodia, rewelacyjnie wkomponowany w całość tekst, topowa produkcja i miks barw, który przyciąga. Debiut, który może być dużym sukcesem i piosenka, która ma szansę przetrwać na playlistach nie tylko wiosnę ale także lato. To jeden z tych utworów o których mówimy: „idealny do radia”. Hicior, który bardzo polecamy.

fot. profil fb

Piękna barwa głosu, do tego pozytywna energia bijąca od artysty, bardzo nam się podoba, polecamy, niech idzie w świat i niesie pozytywny vibe ! 🙂 Sztos! Super buja!!! Wyczuwamy hit tego lata !!!! Świetny wakacyjny kawałek! Piosenka już od dłuższego czasu hula u nas na playliście, a już wkrótce zagości w podcaście Gorąca Nowość No. 9

Utworu możecie także posłuchać tutaj:

Materiał dzięki

Piotr Baranowski
Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *