Radio Asymetria

post-header

Marta Krupa zaskakuje nowym gorącym singlem „Thank You”. Nowoczesne latynoskie brzmienia utworu z pewnością wpadną w ucho fanom tanecznych hitów. To już druga nowość muzyczna debiutującej w Polsce wokalistki i modelki. Poprzedni singiel „Call me” spotkał się z dużym zainteresowaniem mediów a w serwisie YT teledysk obejrzało prawie 600 tysięcy widzów.

Za kompozycję utworu „Thank You” odpowiada Jeremi Siejka. Tekst współtworzyła Marta Krupa, Anastazja Maciąg i Daniel Hawes. Jak tłumaczy sama Marta: „Tekst musiał wyjść prosto z mojego serca. Czekał w nim po prostu na odpowiedni czas i odpowiednie dźwięki. Dziękuję w nim mojej przeszłości za każde doświadczenie, nawet to złe, które mnie ukształtowało i uodporniło zarazem. Niczego nie żałuję, ale teraz skupiam się wyłącznie na sobie. Idę dalej silniejsza i mądrzejsza. Nigdy nie jest za późno na zmiany i realizację marzeń.”

Marta Krupa urodziła się i dorastała w Chicago w USA. Muzyka jest jej największą życiową pasją. Już od wczesnego dzieciństwa Marta wiedziała, że scena to jej miejsce. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła w wieku 18 lat jako modelka występując na okładkach wielu światowych magazynów związanych z modą, urodą i podróżami. Zagrała też w amerykańskim thrillerze pod tytułem „You Can’t Have It”. Także w Polsce miała swoje „pięć minut” – wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami” w sezonie na przełomie 2010/2011 roku.

Marta jest wielką przyjaciółką zwierząt. Działa charytatywnie w organizacji ratującej zwierzaki w Stanach „Angels For Animal Rescue”, także w Polsce wspiera schroniska dla zwierząt pracując jako wolontariuszka i ambasadorka na rzecz „Psierocińca”. Jest właścicielką dwóch uroczych, adoptowanych psiaków Moodie i Maelie. Wielką pasją Marty jest sport. Niemal każdego dnia poświęca czas na ćwiczenie, bieganie, tenis i taniec. Uwielbia gotować. Obecnie mieszka w Polsce i przygotowuje materiał muzyczny na pierwszy album.

https://e-muzyka.link/MartaKrupaThankYou
https://www.instagram.com/martaandretti/
https://www.facebook.com/martakrupafanpage

Materiał dzięki

Izabela Frechowicz

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *