Radio Asymetria

post-header

Pantera headlinerem Metal Hammer Festival 2023 🔥🔥🔥

Jedno z największych metalowych wydarzeń roku odbędzie się 5 czerwca w Atlas Arena w Łodzi. Wystąpią także 2 amerykańskie grupy Hatebreed i Crowbar, natomiast polską scenę reprezentować będą: Illusion, Flapjack – the band oraz Subterfuge! Bilety w sprzedaży 🤘

To będzie najgłośniejszy powrót na koncertową scenę! Celebracja jednej z najlepszych metalowych grup w historii! Po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie można na żywo usłyszeć materiał z kultowych płyt Pantery, które definiowały metalową scenę lat 90. Phil Anselmo i Rex Brown, a wraz z nimi setki tysięcy fanów na największych przyszłorocznych festiwalach, celebrować będą dzieła jednej z najbardziej wpływowych metalowych formacji na świecie. I będzie to iście bezwstydny popis mocy! Pantera to jeden z najbardziej utytułowanych i wpływowych zespołów metalowych wszech czasów. Ten bezkompromisowy kwartet, w składzie którego znalazł się wokalista Philip Anselmo, gitarzysta Dimebag Darrell, jego brat – perkusista Vinnie Paul i basista Rex Brown, odniósł sukces w latach 90. dzięki licznym złotym i platynowym albumom, wyprzedanym trasom koncertowym, dzikim występom na żywo i czterem nominacjom do Grammy. Formacja nagrała 9 albumów studyjnych, wśród których znalazły się takie kultowe płyty, jak np. „Cowboys from Hell” (1990), „Vulgar Display of Power” (1992) czy „Far Beyond Driven” (1994). Czwórka z Teksasu nadal inspiruje rzesze kolejnych muzyków, jednocześnie zdobywając miliony szalenie oddanych fanów na całym świecie.

Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz dziewiąty, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Marilyn Manson, TOOL, Korn czy Judas Priest.

05.06.2023 – Łódź, Atlas Arena

Otwarcie bram: 15:00

Start: 16:00

Więcej informacji:

Metal Hammer Festival 2023 – Atlas Arena

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *