Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Maja Janowska prezentuje drugi singiel „Poczekam na Ciebie”

Dziś po emocjach związanych z meczem Polaków z Holendrami na uspokojenie skołatanych nerwów mamy muzyczny balsam na nasze dusze. Przed Wami drugi singiel w tym roku od Mai Janowskiej. „Poczekam na Ciebie” .

Maja Janowska – Poczekam na Ciebie (Official Music Video)

Piosenka „Poczekam na Ciebie” to mój drugi autorski utwór, który stworzyłam przy akompaniamencie pianina w zaciszu swojego pokoju. Piosenka opowiada o tęsknocie za wielkomiejskim spędzaniem czasu w towarzystwie prawdziwych przyjaciół, o których bardzo trudno w dzisiejszych zabieganych czasach. Na co dzień mieszkam w małej miejscowości, gdzie nie za wiele się dzieje i nie trudno o nudę. Aranż powstał podobnie jak pierwszy singiel we współpracy z znakomitym producentem muzycznym Juliuszem Kamilem – opowiada młoda artystka.

Dobry tekst. Znakomita kompozycja. Brawo!!! Naszym zdaniem kolejny utwór nie zawiodzi, chociaż przez spokojniejszy vibe nie wyzwala tylu emocji co pierwsza odsłona. Ale i tak jest świetnie, liczymy i dopingujemy, ponieważ jest tutaj potencjał na hit lata 2024 r.

A za swoistą reklamę i zachętę do słuchania tej piosenki zacytujemy komentarz z youtube

@annazdziebko9904 „Bardzo ciekawy wokal nie taki oczywisty, szacun za kompozycję i stworzenie muzyki, oby tak dalej. I nie spiesz się tak do wielkomiejskiego świata, nie ma do czego. Wiem że jesteś młoda i małe miasteczko to nuda, mniejsze możliwości… też to przerabiałam jako młoda dziewczyna ale równocześnie więcej miejsca na siebie i więcej miejsca na muzykę. Więc nie spiesz się i zawsze pozostań sobą i bądź w zgodzie z tym co Ci w duszy gra. Pozdrawiam”

Utwór już hula na naszej regularnej playliście, a niebawem trafi do notowania Gorącej Nowości Radia Asymetria.

Więcej info o młodej artystce znajdziecie też tutaj:

Materiał dzięki

Weronika Janowska

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *