Radio Asymetria

post-header

Dziś hot premiera – nowa piosenka Kayomee z Alchemist Project – Omen (Remix) . To świetny, energiczny kawałek do radia z dużą porcją przebojowości i ciekawym klimatem. a kolaboracja przynosi coraz większe efekty – po dość młodzieżowym „Rózowym szampanie” przyszedł czas na bardziej dojrzały numer – „Omen”, który zaskakuje przebojowością i ogromną porcją energii.

Kayomee & Alchemist Project – Omen (remix) (Official Video

W Omenie usłyszycie też świetny wokal Kayomee (Kai Gniecioszek) oraz dużo świeżych pomysłów aranżacyjnych od Alchemist Project. Efektem jest świetny radiowy kawałek, który powinniście pokochać.

Każdy z nas czasem czuję się przytłoczony, nierozumiany i tak, jakby totalnie nie mógł znaleźć swojego miejsca. Piosenka ,,OMEN” to swoisty manifest i zachęta aby wyrwać się z presji narzucanej nam przez otoczenie. Utwór mówi o tym, aby nie przejmować się ramami, w które jesteśmy “wkładani” każdego dnia. Słowo omen oznacza zapowiedź czegoś dobrego bądź złego. Ciekawe co zapowiada ten utwór i co wniesie do Waszego życia?

Pierwsze kroki jako wokalistka Kayomee stawiała w scholi kościelnej gdy miała zaledwie trzy lata. Swoją pierwszą piosenkę Kaja napisała w wieku ośmiu lat, a już cztery lata później wydała swój pierwszy singiel – “Nie wymazał nas czas”. Po jego wydaniu została zaproszona do występu na żywo w telewizji śniadaniowej DDTVN. Następnie podpisała kontrakt z wytwórnią, jak sama twierdzi, przy okazji poznając fantastycznych ludzi – wtedy wydała też singiel ”Aleja Gwiazd”. Na tym etapie zaczęła się współpraca Artystki z duetem Alchemist Project. “Aleja Gwiazd” to cover kultowej polskiej piosenki Zdzisławy Sośnickiej, ale w nieco innej aranżacji: reggae. Utwór okazał się hitem i Kaja w wieku piętnastu lat wystąpiła w 59 konkursie debiutów w Opolu jako najmłodsza uczestniczka ze swoją piosenką, ”Głowa do góry”, którą specjalnie dla niej napisał Marek Dutkiewicz, a skomponował Marcin Nierubiec. Utwory Artystki “Głowa do Góry” i “Aleja Gwiazd” można było słuchać na antenie Radia Eska i RMF MAXXX. Od zeszłego roku zaszły we mnie silne zmiany i odkryłam moje alter ego, Kayomee, po czym rozpoczęłam współpracę z fenomenalnym producentem Gromeem, w wyniku czego powstał świetny kawałek „Call You Up”, którego można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych. W chwili obecnej współpracuje z wytwórnią ID Records, gdzie panuje świetna atmosfera. Owocem naszej współpracy jest wydanie utworu, który stworzyłam wspólnie z Alchemist Project, fantastycznymi muzykami. W kolejce czekają już kolejne numery do wydania! – dodaje Kaja.

fot. profil artystki na fb

Na co dzień Kaja Gniecioszek uczy się w systemie nauczania domowego, ze względu na ogrom pracy związanej z tworzeniem muzyki. Poza muzyką fascynuje ją kultura Azji, głównie Japonii i Korei. Uczy się języka japońskiego i hiszpańskiego oraz doskonali angielski. Uwielbia literaturę Stephena Kinga, interesuje się psychologią, jest również fanką horrorów. Oprócz tego chodzi na siłownię i jeździ na wrotkach.

A tymczasem utwór już gramy na regularnej playliście i zagości w nadchodzącym podcaście Gorąca Nowość No. 10

Materiał dzięki:

Piotr Baranowski
ID Records
CEO / A&R
Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *