Radio Asymetria

post-header

Łódź! Polsko! Oto zapowiada się konkretne tąpnięcie muzyczne. Już za miesiąc w „Atlas Arena”, ul. aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7 od godziny 19:00 zagrają dla Was: Sabaton, Babymetal i Lordi.

Sabaton długo czekał, żeby zaprezentować Wam największe show w historii! Jesteście gotowi? 9 maja. Macie już bilety? Jeśli nie, zamówcie już teraz! Pochodzący ze Szwecji Joakim Brodén, Pär Sundström, Chris Rörland, Hannes Van Dahl i Tommy Johansson są doskonale znani polskiej publiczności w szczególności dzięki utworom poświęconym historii naszego kraju – „40:1”, opowiadający o obronie Wizny w czasie kampanii wrześniowej w 1939 roku czy „Uprising”, poruszającym temat powstania warszawskiego z 1944 roku. Sabaton w powermetalowych kompozycjach porusza także losy innych konfliktów wojennych, a w swoim dorobku mają 11 płyt studyjnych, w tym ostatnią, wydaną w 2022 roku, o tytule „The Symphony to End All Wars”. Każdy ich koncert to prawdziwe widowisko ze światową produkcją, dopracowaną do najmniejszego szczegółu.

Babymetal to swojego rodzaju fenomen, który zyskał popularność dzięki oryginalnemu połączeniu heavy metalu, j-popu czy death metalu. Japoński skład muzyczno-taneczny ma na swoim koncie 3 płyty, a już 23 marca odbędzie się premiera najnowszego wydawnictwa – “The Other One”. Babymetal występowały przed m.in. z Lady Gagą, Red Hot Chilli Peppers, Metalliką i Guns N’ Roses.

Lordi … Kto w Polsce nie zna Lordi? Fiński zespół zrobił taką furorę w czasie 51. Konkursu Piosenki Eurowizji, że aż zwyciężył, a ich hit „Hard Rock Hallelujah” zdobył rekordową w historii telewizyjnego widowiska liczbę punktów. Lordi powstał w 1996 roku i od tego czasu praktykuje fascynację horrorami i hard rockiem, czego dowodem są nie tylko charakterystyczne stroje, ale również kilkanaście wydanych płyt. 31 marca 2023 roku odbyła się premiera kolejnego krążka – „Screem Writers Guild”.

Bilety kupicie tutaj:

Sabaton – eBilet.pl

Bilety na Sabaton, Łódź – Knock Out Music Store

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *