Radio Asymetria

post-header

Weronika „Wrona” Jasiówka to młoda wokalistka, autorka tekstów, producentka oraz perkusistka, która zwyciężyła w konkursie radiowej Czwórki i rozbiła bank, bo została wyróżniona także za najlepszą muzykę i teksty przez partnera konkursu, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Pandemia wielu osobom sprzyjała i Wrona też świetnie wykorzystała ten czas. W czasie pandemii nauczyła się online produkcji muzycznej. Ponadto występuje w formie solo actu, czyli nagrywa po kolei wszystkie instrumenty, zapętla je i do tego śpiewa! Piosenki nagrywała w domowych warunkach.

WRONA nie tylko tworzy muzykę, ale stawia się w roli obrończyni spraw ważnych społecznie. Jej singiel „Boys Will Be Boys” to muzyczny kop w brzuch i wyrazisty protest przeciwko catcallingowi (z angielskiego: wulgarne zaczepki lub komentarze głównie o podtekście seksualnym, kierowane wobec nieznanych, przypadkowych osób w przestrzeni publicznej, np. osoby mijanej na ulicy, zjawisko dotyczące przede wszystkim kobiet) oraz wczesnej seksualizacji młodych dziewczyn.

A tymczasem na naszych głośnikach od rana WRONA. Zwłaszcza, że Artystka wydała właśnie EPkę ABSURDALIA. Zapraszamy więc na kolejną produkcję od tej młodej artystki, która niekoniecznie przecież ma „Kryzys tożsamości”

dir, dop, concept, color: grymuza
/ grymuza
dir assist, concept: Stanley Znojko
/ stanley_znojko i Motka Produkcja
/ motka.produkcja
camera: Stanley Znojko
/ stanley_znojko
światło: Van4plan
/ van4plan.com.pl
styled by: Weronika Jasiówka
dyżur planu: Gabriela Orłowska
/ noonelight i Radziu
hair, mua: Jac Mua
/ jacmua
edit: Motka Produkcja, Grymuza

– Mój najnowszy mini-album ABSURDALIA jest już dostępny i możecie słuchać go WSZĘDZIE 👉🏻 https://mugo.lnk.to/Absurdalia 👈🏻
Mówiłam, że z wydaniem płyty jest jak z urodzeniem dziecka. Jednak powołanie na świat ABSURDALIÓW było bardziej jak wydalenie kamieni nerkowych; proces był trudny i bolesny, ale na końcu pojawiła się ulga.
ABSURDALIA to również apel. Apel o uważność i wyrozumiałość dla swojego mrocznego ja, które nie zawsze chce źle. Apel o podanie ręki i akceptację tego, co na pozór absurdalne i niezrozumiałe.
Miłego słuchania,

Weronika 🩷 (i WRONA 🖤)

Więcej info o artystce znajdziecie tutaj

Facebook

Materiał dzięki

Rock and Love

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *