Radio Asymetria

post-header

Prezentujemy kolejny utwór, który wbił do Asymetrii … radiowy pop – r&b od Oliwii Sochy. Bardzo udany numer! Zaskakująco dobry powrót Oliwii Sochy do radiowego popu, z lekką nutą R&B, który także w jej duszy gra. Ambitny, ale przy tym bardzo wpadający w ucho. Na uwagę zasługuje też doskonały wokal, uniwersalny tekst i produkcja, która nie odstaje od innych, popowych, radiowych kawałków. Zdecydowanie zaskoczenie końcówki maja. Polecamy!

Oliwia Socha – Burzysz mi plan

“Od dziecka staram się godzić dwie pasje, jakimi są śpiew i sport. Choć większość życia spędziłam na badmintonowym korcie, od kilku lat stawiam na muzykę – piszę własne teksty, rozwijam swój wokal na indywidualnych lekcjach śpiewu. Poza tym kocham zwierzęta, uwielbiam przebywać w naturze. Kiedy tylko znajdę więcej wolnego czasu, staram się go przeznaczać na zwiedzanie świata.” – mówi artystka.

Oliwia Socha – jeleniogórzanka posiadająca niesamowity głos, który zachwycił już tysiące widzów i słuchaczy. W swojej muzycznej przeszłości Oliwia może pochwalić się sporym sukcesem w 10 edycji programu The Voice of Poland, gdy podczas wykonu utworu IDGAF głos Oliwii doceniło 3 z 4 artystów wybierających najwspanialsze głosy w przesłuchaniach. Oprócz muzyki Oliwia znana jest z reprezentacji Polski w badmintonie. Zdobyła tytuł mistrzyni Polski w „singlu”. Zapraszamy do zapoznania się z głosem jeleniogórzanki na prowadzonym przez nią kanale Oliwia Socha – YouTube. Oliwię można znaleźć również na Oliwia Socha (@olisoszka) • Zdjęcia i filmy na Instagramie. Piosenkarka z Jeleniej Góry wciąż realizuje się w muzyce, od niedawna pisze własne teksty, a być może już niedługo wyda swój pierwszy singlowy album.

fot. Interenet

Oliwia Socha to jedno z odkryć 10. edycji The Voice of Poland. Młoda uczestniczka nie chwali się swoim życiem prywatnym. Śpiewa i dzieli się swoim talentem w internecie. Na jej oficjalnym kanale na YouTube znajdziemy jej wykonanie hitu New Rules od Dua Lipa. Inny utwór, ale tej samej gwiazdy, wykonała w Przesłuchaniach w Ciemno. Oliwia Socha w The Voice of Poland 10 zaczęła swoją przygodę śpiewając megahit, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Mowa o IDGAF, Dua Lipy. Swoim głosem, wyczuciem rytmu i melodii przekonała do siebie Michała Szpaka, Kamila Bednarka i Margaret. Ostatecznie dołączyła do drużyny wykonawcy hitu Color of Your Life. Oliwia Socha przegrała bitwę z Violet Oliferuk, ale do swojej drużyny ukradł ją Kamil Bednarek.

A tymczasem utwór już śmiga na naszej playliście i niebawem trafi do zestawienia Gorącej Nowości Radia Asymetria No. 10

Materiał opracowała Muzyczna Redakcja Radia Asymetria przy wsparciu medialnym

Piotr Baranowski
ID Records CEO / A&R

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *