Radio Asymetria

post-header

Ambitny, zdyscyplinowany, utalentowany 2sher (Wojciech Tuszynski) jest typowym didżejem nowej generacji. 24 letni, urodzony na terenie Polski, jest szczęśliwy grając na małej, undergroundowej imprezie, czy też w dużym i ekskluzywnym klubie. Człowiek orkiestra: właściciel wytwórni, producent muzyczny, youtuber…

źródło profil artysty sound cloud

Wojtkowi zaledwie w rok czasu udało się pojawić w największych klubach w Europie, takich jak: „Ministry of Sound“ w Londynie, czy też „Pacha“. Warto przyznać, że jednym z jego celów było wykorzystywanie nowoczesnej technologii do celów performance. W związku z tym jako jeden z pierwszych zdecydował się na używanie tabletu do odtwarzania muzyki, dzięki czemu został dostrzeżony przez niemieckiego potentata – firmę „Algoriddim“, której flagowy produkt „djay“ jest najlepiej sprzedającą się aplikacją na iphone/ipad dla Didżejów na świecie!

4 kwietnia do słuchaczy Wojtek oddał najnowszy singiel zatytułowany „Lost in Space”. Przygotujcie się na kosmiczną podróż gdyż ta mieszanka house, slap house i progressive, przeplatana organicznymi dźwiękami i i vocalem, obiecuje przeniesienie słuchaczy do nowych wymiarów muzycznej euforii 🙂

Ta mieszanka house, slap house i progresywnych brzmień, wzbogacona organicznymi dźwiękami i chwytliwymi wokalami, gwarantuje kosmiczne wibracje!
Jako założyciel Phatbull Records, 2SHER stale eksploruje nowe brzmienia i inspiruje się różnorodnymi gatunkami muzycznymi. Jego pasja do tworzenia niezapomnianych utworów sprawia, że każda produkcja staje się wyjątkowym doświadczeniem dla słuchaczy.

Nie przegap okazji, by wyruszyć w kosmiczną podróż z „Lost In Space” – kolejnym wspaniałym dziełem 2SHERa, które z pewnością wzbudzi emocje i zachwyci! Taneczny czas, czas miłości, czas kosmicznej atmosfery. Gorąco polecamy. Utwór gości już na naszej playliście oraz został zaprezentowany w podcaście Gorąca Nowość nr 04.

Więcej info o artyście

Facebook

http://instagram.com/phatbullrec
http://facebook.com/phatbullrec

Materiał dzięki:

Wojciech Tuszynski

PHATBULL Records

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *