Dom muzycznych premier!

Wspieraj Autora na Patronite   Postaw mi kawę na buycoffee.to
#Muzyka i wydarzenia

LINA przedstawia miłosny „Ping Pong”oraz debiutancki minialbum

„Po Tobie zapach” to tytuł debiutanckiego minialbumu LINY. Można go już posłuchać w najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową! Premierowe wydawnictwo artystki pilotuje singiel „Ping Pong”, reprezentujący gatunek R&B. Najnowsza propozycja jest efektem współpracy LINY z producentką i songwriterką, Martą Dryll. Od dziś gramy go w Asymetrii.

LINA - Ping Pong (Official Lyric Video)

Utwór „Ping Pong” porównuje stan zakochania do, jak wskazuje sam tytuł, gry w ping ponga. W warstwie lirycznej, LINA skupia się na dynamice relacji, która przypomina ciągłe odbijanie piłeczki między dwiema osobami. Każdy ruch w tej rozgrywce to gest – czasem czuły, czasem odważny, a czasem pełen niepewności.
Piosenka opisuje to, jak w zakochaniu, ludzie nieustannie wysyłają sobie sygnały, często nie będąc do końca świadomi tego, co one oznaczają dla drugiej strony. Jest to gra pełna napięcia, gdzie każdy gest może być błędnie zinterpretowany, a każdy krok może prowadzić do zamieszania lub wycofania się jednego z jej uczestników.
W tej emocjonalnej grze, zakochanie jawi się jako coś pięknego, lecz jednocześnie chaotycznego i trudnego do zrozumienia, ponieważ nikt do końca nie wie, jakie intencje ma drugi człowiek.
Kompozycja oddaje uczucie niepewności, jak i ekscytacji, które towarzyszy pierwszym etapom zakochania.

fot. profil fb

LINA, czyli Karolina Jarzyńska to pochodząca z Warszawy, polska wokalistka i autorka tekstów.
Jest laureatką opolskich eliminacji do konkursu „Debiuty” – 61. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, w którym otrzymała nagrodę dla Najlepszego Wykonawcy Koncertu „Debiuty” (2024), przyznawaną przez SAWP.
LINA była także uczestniczką II edycji programu The Voice of Poland.
Uczyła się w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-estradowym.
Tworzy w nurcie szeroko pojętej muzyki elektronicznej, niejednokrotnie zgrabnie połączonej z dźwiękami przesterowanych gitar lub innych, żywych instrumentów, dodających jej autorskim nagraniom wielowymiarowego wyrazu.

Socialmedia:

Materiał dzięki:

Marek Chwedczuk

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *