Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Tu i teraz Dominiki Sztonyk w nowym przejmującym singlu „Cel nieznany”.

Po wielu sukcesach ostatnio wydanych piosenek Dominiki Sztonyk, 24 maja 2024 r. miała miejsce premiera nowego singla „Cel nieznany”. To kolejny balladowy utwór międzykontynentalnego duetu. Ponadczasowa muzyka Anthonny’ego Little’a i tekst Dominiki Sztonyk to ogromna porcja emocji, która jest w stanie poruszyć najbardziej zatwardziałe serca. W utworze możemy usłyszeć wybitnego pianistę Jana Freichera, który zagrał tym razem również na wibrafonie, co nadaje oryginalności i klimatu. Zatraćmy się w chwili, bądźmy tu i teraz, bez względu na przeszłość i przyszłość. Utwór jest o miłości, o przyjaźni, dodaje otuchy. To cudowne przesłanie na te czasy, a interpretacja może odnosić się zarówno do naszych codziennych relacji, jak również do zastanej rzeczywistości. Czy masz odwagę przejść koło takiego przesłania obojętnie?

Dominika, na co dzień studentka II. roku psychologii, jest cudowną, hipnotyzującą na scenie wokalistką. Wierna utworom opowiadającym historie, w swoich tekstach przekazuje prawdziwe wartości. A dowodem na poziom artystyczny twórczości Dominiki jest zostanie w roku ubiegłym i bieżącym finalistką Studenckiego Nobla w kategorii Sztuka. I nie ma co się dziwić, bo trudno zliczyć tak liczne nagrody w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Dominika Sztonyk – Cel nieznany

Piosenkę możecie także słuchać codziennie od dziś w regularnej playliście na www.radioasymetria.net oraz odnajdziecie w nadchodzącym 10-tym wydaniu Gorącej Nowości. Zapraszamy.

Więcej info o Dominice Sztonyk także tutaj

Materiał dzięki

management Dominiki Sztonyk

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *