Radio Asymetria

post-header

Maddie Rock Squad – zespół rockowy z Częstochowy, który łączy mocne gitarowe riffy z damskim wokalem. W twórczości można usłyszeć mocne gitarowe riffy jak i delikatną czystą gitarę. Mocna, odważna perkusja i klawisz w tle z dołowym basem. Każdy członek zespołu dodaje czegoś od siebie co słychać na koncertach. Maddie Rock Squad lubi bawić się muzyką. Stara się łączyć klimaty od mocnego rocka przez blues po ballady. 

źródło nazaglebiu.pl

Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy nowy singiel i teledysk Maddie Rock Squad pt. „To ja”.

Członkowie zespołu:

Magda Maddie Nowak – muzyk, wokalistka, tekściarz

Muzyką interesowała się od dziecka. Występy na akademiach, dostała się do Estrady Wokalnej Debiuty, występy w częstochowskiej filharmonii. Inspiracje czerpie z wielu styli muzycznych, lecz w jej sercu zawsze będzie muzyka rockowa. Trzy lata temu dostała się do finału konkursu wokalnego The Golden Voice. Wszystkie teksty pisze sama.

źródło nazaglebiu.pl

Patryk Kuroń – muzyk, gitarzysta

Jego przygoda z gitarą rozpoczęła się 7 lat temu. Jego największą inspiracją i temu także zawdzięcza miłość do muzyki jest Slash i to od najmłodszych lat czerpie inspiracje. Uwielbia ciężkiego rocka i wszelkie podobne gatunki. Nie zamyka się na inne. gatunki muzyczne, ale rock jest najbliższy jego sercu.

źródło nazaglebiu.pl

Michał Lewandowski – muzyk, perkusista

Na perkusji gra od 15 roku życia. Jego preferencje muzyczne to funk, jazz i rock. Brał udział w wielu projektach muzycznych. Jest wyjątkowo skromnym człowiekiem, ale jego doświadczenie muzyczne wnosi do zespołu wiele.

źródło nazaglebiu.pl

Bartek Kuras – muzyk, gitara solowa

Gitara to jego pasja od ponad 20-tu lat. Udzielał się w wielu projektach muzycznych. Jego ulubione gatunki muzyczne to: funk i rock. Stale poszerza swoją wiedzę i warsztat gitarowy.

źródło nazaglebiu.pl

Radek Wojnowski – muzyk, gitara basowa

Człowiek z dużym doświadczeniem muzycznym, który kocha to co robi i jak mówi bez muzyki nie umiałby żyć. Nie ogranicza się tylko do gitary basowej. Ma także m.in. kontrabas czy klawisze.

źródło nazaglebiu.pl

Więcej info o zespole znajdziecie tutaj

Facebook

Materiał dzięki

Adam Sęczkowski

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *