Radio Asymetria

post-header

W tej piosence usłyszycie trochę nostalgicznych klimatów lat 80 i 90 jak i współczesnej aranżacji z ciekawą melodią i zapamiętywalnym refrenem. Specjalnie dla Was „Mocy czar”.

Grzegorz Markocki – Mocy czar (Official Music Video)

Grzegorz nie jest świeżakiem na rynku (wystąpił m.in. na tegorocznym festiwalu Opolskim), jednak dobrze wpasowuje się w aktualne trendy disco-popu, co pozwoliło mu zaprezentować piosenkę, którą z czystym sumieniem możemy polecić do słuchania i imprezowania.

fot. fb artysty

W 1998 został wyróżniony oraz otrzymał nagrodę publiczności na V Festiwalu Piosenki Angielskiej Brzeg[2. Także w 1998 pojawił się w filmie Poniedziałek w reżyserii Witolda Adamka wcielając się w rolę Blondyna. W filmie zaśpiewał piosenkę pt. Serce Jelcyna, która znalazła się również na albumie ze ścieżką dźwiękową z filmu. W 2001 pojawił się w kolejnym filmie Witolda Adamka pt. Wtorek, zaś w 2006 w komediodramacie Czeka na nas świat w reż. Roberta Krzempka (wcześniej wystąpił w jego filmie dyplomowym pt. Maciek Kramer oraz produkcji niezależnej Dżager). Był zwycięzcą telewizyjnego programu muzycznego Szansa na sukces w 1998 oraz w 2002 uczestnikiem i finalistą pierwszej edycji reality show Bar. W trakcie realizacji programu Bar związał się z inną uczestniczką programu Izabelą Kowalczyk, której się oświadczył. Ich ślub pokazany w programie był pierwszym takim wydarzeniem w historii reality show na świecie (małżeństwo po krótkim czasie się rozpadło). W 2002 nagrał z zespołem The Crackers Band płytę pt. Królem być rock’n rolla oraz jako członek duetu Bracia, singiel pt. Kiedy Mówisz Mi Kocham Cię. Od 2009 występował w zespole The Beatlmen z którym w 2016 wydał płytę pt. Pozytywnie. Był również prowadzącym magazyn muzyczny Hitmania w telewizji Polsat.

Media społecznościowe artysty

Materiał dzięki:

Piotr Baranowski
ID Records CEO / A&R

Info częściowo za Wikipedia

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *