Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

DZIUK prezentuje nowy singiel „Mimo Upływu Lat”

Dziuk właśnie przedstawił swoją najnowszą muzyczną propozycję, którą jest utwór „Mimo Upływu Lat”. Energetyczna piosenka to idealny utwór na początek wakacji. Chwytliwa melodia i dobry tekst powodują, że ten kawałek już po pierwszym przesłuchaniu zapada w pamięć. Artysta napisał ten numer we współpracy z duetem producentów działających pod pseudonimem Liker$ (Paweł Wawrzeńczyk, Karol Serek), którzy są odpowiedzialni za przeboje m.in. takich artystów jak Bryska, Michał Szczygieł, Natasza Urbańska, czy Krystian Ochman.

fot. materiały prasowe

W najnowszej piosence Dziuk ponownie odwołuje się do swoich własnych przeżyć, definitywnie zamyka przeszłość oraz prezentuje swoje artystyczne cele. Śpiewa bowiem, że chciałby, aby mimo upływu lat świat zapamiętał jego twórczość, co jest pragnieniem każdego artysty.

„Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna, opowiada bowiem o ważnych dla mnie kwestiach, tj. definitywnym pożegnaniu z przeszłością, podejściu do mojej działalności artystycznej, a także niesie ze sobą nadzieje na lepsze jutro. Przesłanie piosenki koresponduje z moim nastawieniem do świata. Z natury jestem optymistą, który potrafi postawić wszystko na jedną kartę zostawiając przy tym przeszłość daleko w tyle. Przesłanie piosenki zostało osadzone w popowych brzmieniach, które są mi bliskie od najmłodszych lat”.

fot. materiały prasowe

Singlowi „Mimo Upływu Lat” towarzyszy autorski teledysk jak zawsze wyprodukowany i wymyślony przez samego artystę. Do tego projektu Dziuk zaprosił też bliską mu osobę, czyli bratanicę, która gra w tym klipie i tańczy razem z Dziukiem. Teledysk z jednej strony bardzo nowoczesny, ale też przepełniony symboliką (deszcz, białe jabłko dziecko, wszechobecna biel, motyw snu itd.). Videoklip jest bardzo przyjemny dla oka, co zresztą nie dziwi, ponieważ Dziuk znany jest nie tylko z tworzenia muzyki, ale także z produkcji teledysków.

Więcej info na mediach społecznościowych artysty

Materiał dzięki:

Tomek Dziuk 

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *