Radio Asymetria

post-header

Zimową porą sięgamy po klimatyczne nuty muzyczne. Ten wyjątkowy czas oczekiwania na Boże Narodzenie z pewnością umili nam utwór Marty Kruk pt. „Ogrzej zimę miłością”.

Marta Zima

Marta Kruk to wokalistka, autorka tekstów i wierszy. Wzrusza na koncertach, niosąc prawdziwe przeżycia. Artystka od początku stawia na indywidualny styl, nie ulega modom. Najbliższy jej sercu jest jazz i rock, często sięga po legendarne utwory, które interpretuje po swojemu i wykonuje na scenie i w sieci. Właścicielka Agencji Muzycznej oraz Szkoły Artystycznej Musicflow. Certyfikowany Trener Wokalny PVC ( Professional Vocal Coach ) Metodą Mix i Doctor Vox Techniq. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu w Łomży, skąd pochodzi oraz wokalistykę jazzową na kierunku Jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zwyciężczyni Rock Star Festiwal Katowice 2015 z grupą Dobre Wiadomości. Finalistka konkursu na interpretację piosenek Kaliny Jędrusik – festiwal Pejzaż bez Ciebie 2017.

Ma na swoim koncie singiel ”Rozsypane Kadry”, do którego nakręciła klip i miała okazję wystąpić w TV Polsat oraz TVP 1 w programie ”Świat się kręci” , autorską płytę EP pt.” My śni My” z zespołem Dobre wiadomości, płytę akustycznego duetu AnyTime pt. ”Cherish dreams”.
W 2019 roku nawiązała owocną współpracę ze światowym producentem muzycznym Krisem Górskim, z którym pracuje nad realizacją autorskiego albumu pt. ”Meteoryt”, w ramach którego w czerwcu 2022 ukazał się debiutancki singiel Zawsze Chciała Być Facetem.

Utwór „Ogrzej zimę miłością” to hymn ku pokrzepieniu serc na mroczny, zimowy okres a także wskazówka na radosne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia nawet gdy jesteśmy samotni i nieszczęśliwi.

Dedykuję piosenkę zarówno wszystkim tym, którzy kochają magię zimowej aury jak i jej szczerze nienawidzą. Z naturą musimy się pogodzić, bo nie mamy na nią wpływu. Gorzej, jeśli ta zima trwa w naszych sercach… Wtedy warto zawalczyć nie tylko o obecność i miłość bliskich, ich wsparcie i dobre słowo, ale zwrócić się z życzliwością do nas samych. Po każdej zimie przychodzi wiosna… Niekończącego się ciepła w sercu życzę nam wszystkim – nie tylko na Święta ☺ – tak o swojej nowej piosence opowiada słuchaczom Marta Kruk.

Oprócz własnych koncertów z autorską muzyką, wystąpiła także u boku Krzysztofa Jaryczewskiego z jego Oddziałem Zamkniętym na Festiwalu Top of the Top w Operze Leśnej w Sopocie.
W październiku 2022 r. ukazał się drugi singiel promujący płytę – Dookoła Zamiast do Celu. Trzy miesiące później kolejny singiel tym razem piosenka świąteczna:’’ Ogrzej Zimę Miłością’’.
W planach wydanie kolejnych singli oraz pełny album.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów o Marcie zapraszamy na jej kanały społecznościowe

Materiał dzięki

Izabela Frechowicz

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *