Radio Asymetria

post-header

Już 16 kwietnia premiera najnowszego wydania wytwórni Phatbull (https://www.facebook.com/phatbullrec) – POL – PUSHING ON.

Paweł Trzmiel DJ Pol to doświadczony DJ pochodzący z wielkopolski, który zaczynał wiele lat temu (okolice roku 2006) od imprez okolicznościowych po czym postanowił stawiać swoje pierwsze kroki w klubach takich jak Protector Dobramyśl, Heaven Leszno czy Ekwador Manieczki. Swoją przygodę z DJ-ką kontynuował również po przeprowadzce do Warszawy w roku 2013. Miał okazje grać gościnnie w takich warszawskich klubach jak: Bank, Opera, Platiniun, Nova Maska Miał okazje zagrać 2-krotnie w Explosion w czasie półfinałów Mistrzostw Polski Clubsound Management 2020, 2021. Był rezydentem klubu Toro przez 3 lata. Obecnie gra w takich klubach jak Planeta w pod Warszawskim Piasecznie

fot. archiwum POL

Paweł specjalizuje się w odmianach muzyki klubowej House takich jak: Jackin, Future, Tech oraz EDM, ale doskonale również czuje się w stylu Open format czy latach 80,90s w odświeżonych klubowych wersjach.

W swoich energetycznych występach „przemyca” sporą ilość najpopularniejszych klasycznych motywów w mocnych imprezowych wersjach. Dzięki temu porywa publikę do tańca. Również doskonale czuje się w muzyce bardziej komercyjnej. W czasie pandemii można było regularnie oglądać transmisje live z domowego studia. Paweł kontynuuje live stream-y w wolne weekendy.

źródło: profil POL na fb

Przedstawiamy „Pushing On” autorstwa Pola, który ukaże się w wytwórni Phatbull Records 16/04 o godzinie 8 rano. Renomowany DJ Pol, pochodzący z Polski, przynosi swoje bogate doświadczenie do tego utworu, płynnie łącząc progresywny i tech house. Z odważną linią basową i energetycznymi wibracjami „Pushing On” doskonale oddaje mistrzostwo Pola w gatunku. Od rezydencji w najlepszych klubach, takich jak Toro Club i Planeta Piaseczno, po znaczące zwycięstwa w konkursach, muzyczna podróż Pola lśni w tym elektryzującym wydaniu.

Utwór to prawdziwa, tech-house’owa petarda, która na długo pozostanie w pamięci każdego miłośnika dobrych, house’owych brzmień!

Streaming:

https://hypeddit.com/djpol/pushing-presave

Media społecznościowe:

http://instagram.com/phatbullrec
http://facebook.com/phatbullrec

Materiał dzięki:

Wojciech Tuszynski

PHATBULL Records

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *