Radio Asymetria

post-header

„Cześć, to ja!”- tak przedstawia się Patrycja Duda, wokalistka i autorka tekstów pochodząca z Krakowa. Muzykę tworzy z uchwyconych momentów, głębokich uczuć i odpowiednio dobranych słów. Wykorzystuje przy tym szerokie spektrum dźwięków i stylów. W swoich tekstach o życiu i emocjach opowiada szczerze, choć z wrażliwością, czym przyciąga odbiorców poszukujących muzyki, która porusza. Singiel „Wspomnienie” zapowiada EPkę „Oddychaj” stworzoną we współpracy z Józefem Rusinowskim- jest kontynuacją wieloletniej nauki w szkole muzycznej i krakowskiej szkole wokalno-aktorskiej, a zarazem początkiem własnej twórczości Patrycji.

„Wspomnienie” jest kolejnym elementem opowieści o relacji- prawdziwej, złożonej, poruszającej. Trzeci i singiel Patrycji „Wspomnienie” to kolejny element tej całej układanki. Opowiada o sobie, z nadzieją na zrozumienie i utożsamienie się z kimś kto słucha tego po drugiej stronie ekranu.

EPka „Oddychaj” tworzy spójną historię, która wciąga słuchacza od pierwszych dźwięków i nie pozwala złapać tchu, ale to niebawem.

Materiał dzięki:

Mariusz Majchrzak

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *