Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

elektroniczny „Eternal Dream” od CHRISTFIVE

Nie przegapcie tej okazji, aby dać się oczarować muzyką elektroniczną „Eternal Dream”. Zanurzycie się w urzekającym świecie CHRISTFIVE dzięki jego długo oczekiwanemu najnowszemu singlowi, wydanemu już w kilku krajach! Szukasz nowych dźwięków, które wzbogacą Twoje muzyczne doznania? Odkryjcie już teraz ten urzekający utwór, który obiecuje dodać wyjątkowego akcentu do Waszych playlist.

Eternal Dream · CHRISTFIVE

CHRISTFIVE, prawdziwe imię Christophe Brionnaud, urodzony 19 czerwca 1972 roku w Brive la Gaillarde (Corrèze), jest kompozytorem i producentem muzyki elektronicznej od 2019 roku. Już od najmłodszych lat, po ukończeniu konserwatorium muzycznego w Brive, gdzie uczył się gry na klasycznym pianinie, stał się głównie gitarzystą i dołączył do wielu zespołów muzycznych o bardzo różnorodnych gatunkach: Metal, Rock, Pop Rock, Reggae, Dub, z których powstało kilka autoprodukcji.

Z tych różnych formacji dał swoje pierwsze koncerty w swoim regionie i ma na swoim koncie około setki występów. Grał jako support przed Pierpoljak, Eiffel, Le Maximum Kouette, Hawksley Workman, Joseph Arthur i Madinkà (zespołem byłej partnerki Nicolasa Sirkisa z Indochine). Po wydaniu czternastu singli i jednego EP od 2019 roku, CHRISTFIVE powraca z nowym utworem. Oto najnowszy, “Eternal Dream”.

Eternal Dream (Radio Edit) · CHRISTFIVE

Media społecznościowe

Materiał dzięki

CFM RECORDS
Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *