Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Iga Kozacka z nowym utworem “Trzymaj za rękę”

„Trzymaj za rękę” to najnowszy singiel Igi Kozackiej. Piosenka jest refleksją o potrzebie bycia ze swoimi emocjami i próbie nazwania ich. To wołanie o uwolnienie tego co wewnątrz i pobycie z niewyrażonymi tęsknotami. To także piosenka o znaczeniu wsparcia i budowaniu bliskości i zaufania.

Iga Kozacka – Trzymaj za rękę (Official Vizualizer)

Iga czarowała możliwościami wokalnymi w nie jednym formacie telewizyjnym, a teraz postanowiła rozbujać słuchaczy brzmieniami r&b. Nowy singiel jest inspirowany twórczością Alicii Keys. „Trzymaj za rękę” łączy w sobie delikatność i siłę, podkreślając emocjonalność, którą często trudno opisać jedynie słowami.

Słuchać możecie też tutaj

fot. materiały prasowe

Iga jest wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką, która za sobą ma między innymi półfinał piątej edycji The Voice of Poland, finał Szansy na Sukces czy udział w Bitwie na Głosy. Jest też finalistką Konkursu Debiuty 61. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2024. Brała udział w wielu ciekawych projektach jak choćby koncert w NOSPR podczas Festiwalu Prawykonań oraz koncerty “Polski Top Wszechczasów” z Adamem Sztabą na deskach Filharmonii Szczecińskiej. Kolaborująca z wieloma artystami rodzimego rynku, teraz prezentuje swój autorski materiał stylistycznie dotykający muzyki soul, r’n’b , funky.

Utwór już na naszej playliście, niebawem trafi do podcastu Gorąca Nowość no. 10, a tutaj możecie obserwować artystkę:

Materiał dzięki

Mariusz Majchrzak

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *