Radio Asymetria

post-header

Witajcie wszyscy na antenie radia. Jestem DANDY DEEJAY i chciałbym Wam przedstawić mój nowy utwór taneczny “Reality”. Mam nadzieję, że znajdzie on miejsce w Waszej rozgłośni radiowej. Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami swoją muzyką i mam nadzieję, że spodoba się Wam tak samo jak mi. Dziękuję za wsparcie i zapraszam do słuchania! – odczytaliśmy na naszej redakcyjnej skrzynce muzycznej.

DANDY DEEJAY to profesjonalny pseudonim Daniela Ruggero, urodzonego w 1979 roku1. Jest DJ-em, autorem tekstów i producentem muzycznym z Chorwacji. Zaczął grać muzykę w wieku 12 lat, pracował jako DJ w najlepszych klubach w swoim regionie, a w wieku 17 lat był już redaktorem muzycznym w lokalnej stacji radiowej. Przez ostatnie dwa lata robił furorę w Internecie i klubach dzięki swojej własnej muzyce oraz remiksom utworów wielu innych artystów. W tym czasie zgromadził imponującą liczbę odtworzeń.

Remiksował utwory dla długiej listy artystów. Należą do nich: ERA “Ameno”, Javi Mula “Come on”, Technotronic “Pump up the Jam”, Tungevaag “Knockout”, ICE MC “Think about the way”, Breathe Carolina “Too good”, Onerepublic “Rescue me”, Tones and i “Dance Monkey”, Alan Walker “Play”, Lewis Capaldi “Someone you loved” i Gala „Faraway”2. Jego remiks utworu Gala niedawno osiągnął 120 000 odtworzeń na YouTube.

Od 2019 roku DANDY DEEJAY wydał ponad tuzin własnych singli. Jego najpopularniejsze utwory liczą swoją publiczność w dziesiątkach tysięcy tylko na Spotify. “The Real World” to jego najnowszy singiel, który już zdobył słuchaczy na całym świecie.

Więcej o artyście i jego utwory znajdziecie tutaj

Materiał dzięki: Dandy

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *