Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Gorący remix Adele – Hello (2SHER dnb edit) 

Przed Wami najnowszy remix, wykonany nieoficjalnie, do utworu Adele zatytułowanego „Hello” przez 2SHER. Tym razem 2SHER postawił na drum & bassowe brzmienie, które zyskuje coraz większą popularność w Polsce, jak i za granicą! Nowa odsłona klasycznego hitu ADELE – „Hello” to wyjątkowa wersja tego, utalentowanego producenta z południowo-zachodniej Polski. 2SHER, który od najmłodszych lat rozwijał swoje muzyczne zdolności, przekształca znane brzmienie w energiczny drum & bassowy hit, zachowując przy tym emocjonalną głębię i charakterystyczny wokal ADELE.

Adele – Hello (2SHER Dnb Edit)

Remiks 2SHER’a wprowadza nowoczesne, dynamiczne perkusyjne tło, które idealnie komponuje się z oryginalną melodią, tworząc ekscytującą atmosferę, która porwie zarówno fanów oryginału, jak i miłośników gatunku drum & bass. Ten utwór jest doskonałym przykładem na to, jak 2SHER łączy swoje mistrzowskie umiejętności produkcyjne z pasją do innowacji muzycznych.

fot. profil 2SHER fb

Dzięki współpracy z legendami takimi jak Armin van Buuren i prowadzeniu własnej wytwórni Phatbull, 2SHER nieustannie przesuwa granice muzyki elektronicznej, tworząc unikalne doświadczenia dźwiękowe. Zanurz się w jego najnowszym remiksie „Hello” i odkryj nową, energetyczną stronę tego ponadczasowego utworu!

Materiał dzięki

2 S H Ξ R

(Wojciech Tuszyński)

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *