Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

„Iskierka”  Kariny Opyrchał wbija na taneczne parkiety 

Karina Opyrchał to pochodząca z Wadowic, 29 letnia wokalistka, obecnie mieszkająca w Hamburgu. Jest autorką tekstów i muzyki oraz absolwentką Szkoły Wokalno – Aktorskiej w Krakowie. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą. Jednym z największych osiągnięć artystki jest zajęcie I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu w Pradze. 3 miesiące temu ukazał się jej ognisty singiel „Temperament”.

Karina Opyrchał fot. Internet

„Iskierka” – to tytuł najnowszego singla Kariny Opyrchał. Wokalistka jest jego współautorką, a muzykę skomponowali Michał Kacprzak i Dawid Łopatowski.

„Gdy pisałam „Iskierkę”, moje myśli krążyły wyłącznie wokół moich doświadczeń. I tak powstał utwór o pewnym nieco niewdzięcznym narcyzie, którego rozgryzienie zajęło mi trochę czasu. Finalnie, postawienie na własną samorealizację zawsze daje największą satysfakcję. W tekście nie brakuje ironii i przymrużenia oka. Mam nadzieję, że utwór pobudzi Was do tańca, a zwłaszcza dziewczyny, które mają za sobą podobne doświadczenia, jak ja” – mówi artystka.

Materiał dzięki

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *